Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miro Žbirka spolu s britskými hudobníkmi pokrstí nový dvojalbum v Tatrách

august 16, 2018 - 09:44
Slovenský spevák Miro Žbirka sa po takmer dvoch rokoch vracia do Tatier, aby tu pokrstil nový Double Album s dvomi britskými hudobníkmi. Fanúšikovia tak budú mať jedinečnú možnosť vypočuť si nové skladby i známe hity počas koncertu 20. októbra 2018 v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Zároveň budú môcť hoteloví hostia získať medzi prvými nové CD s podpisom Mekyho Žbirku.

Naposledy Miro Žbirka vystupoval v našom hoteli s kapelou The Backwards a predviedli nám, ako vyzerala atmosféra koncertov The Beatles. ,,Som veľmi rada, že si vybral náš hotel na krst svojho nového CD spojeného s koncertom. Bude to opäť zážitok, na ktorý naši hostia určite nezabudnú,” povedala Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Nový slovensko-anglický dvojalbum Miro Žbirka dokončuje v legendárnom londýnskom štúdiu č. 3 na Abbey Road s producentom Robom Cassom a hviezdnymi muzikantmi ako je bubeník Blair Cunningham, gitaristi Robbie McIntosh a Pears McIntyre, basgitarista Hamish Stuart a klávesák Dean Ross. Vyjsť má na jeseň a do sveta ho uvedie spolu so špeciálnymi zahraničnými hosťami.

„Po práci v štúdiu a nahrávaní so skvelými hudobníkmi sa už teraz teším na živé hranie a predstavenie nových skladieb. Mám rád komornejšie koncerty, pretože tam vládne skvelá atmosféra a mám priamy kontakt s publikom,” dodal Miro Žbirka.

Pre svojich hostí si Grand Hotel Kempinski High Tatras pripravil ubytovací balíček, vďaka ktorému si môžu po koncerte užiť aj After Party. V novembri nebude chýbať ani ďalší koncert, na ktorom vystúpi vynikajúca slovenská kapela IMT Smile so svojimi hitmi.

Viac informácií o pripravovaných podujatiach nájdete na hotelovej stránke www.kempinski.com/hightatras.

- - Inzercia - -