Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Britská značka Bulldog predstavuje unikátnu vegánsku kozmetiku pre mužov!

august 20, 2018 - 14:55
Unikátna a vo svete obľúbená značka prípravkov starajúcich sa o mužskú pokožku Bulldog je k dispozícii aj u nás. Teraz aj mužom na Slovensku ponúka tie najkvalitnejšie produkty založené na tých najlepších, čisto prírodných surovinách a najmodernejších poznatkoch popredných expertov na mužskú pleť.

Výrobky Bulldog nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov i vegánov. Od základov boli vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté tak, aby fungovali jednoducho a efektívne v každom veku. Kozmetika pre mužov Bulldog je trendy a moderná a na Slovensku ju zoženiete výhradne v sieti drogérií dm drogerie markt.

Bulldog Hydratačný  krém pre normálnu pleť

Hydratačný krém pre normálnu pleť sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Obsahuje výťažky z aloe vera, ktoré podporujú zvlhčenie, upokojujú pokožku najmä po holení. Camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny zasa podporuje obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu.  Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.

Odporúčaná cena:  8,99 €  za 100 ml balenie

Bulldog Hydratačný krém pre citlivú pleť

Hydratačný krém pre citlivú pleť nezanecháva na pokožke mastné ani lepkavé stopy. Obsahuje baobabový olej, ktorý je známy svojimi zvláčňujúcimi a upokojujúcimi účinkami, ovsený olej s vysokým obsahom formujúcich omega-6 a vyživujúcich omega-9 mastných kyselín. Olej zvyšuje obrannú funkciu pokožky a zabraňuje jej poškodeniu. Výťažok zo vzácnej kypriny úzkolistej zase redukuje začervenanie a podráždenie pleti.

Odporúčaná cena:  8,99 € za 100 ml balenie

- - Inzercia - -