Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

John Malchovic v Bratislave! Prinesieme vám report so stretnutia s ním!

august 23, 2018 - 10:02
Medzinárodný festival Viva Musica! prinesie do Bratislavy v slovenskej premiére výnimočnú osobnosť – legendárneho amerického herca, režiséra a producenta Johna Malkovicha, ktorý sa predstaví, trochu netradične, v sprievode orchestra s projektom Rozprava o slepcoch (Report on the Blind). John Malkovich sa práve nachádza v Bratislave, kde sa s ním v týchto chvíľach stretáva naša redaktorka, aby vám priniesla exkluzívny rozhovor!

John Malkovich hral vo viac ako 70-tich filmoch a na svojom konte má viacero prestížnych filmových ocenení. Za postavy vo filmoch Miesta v srdci a V dráhe strely získal nominácie na Oscara. Je prvým hercom, ktorý získal cenu newyorských kritikov za stvárnenie seba samého v legendárnom filme V koži Johna Malkovicha.

Účinkoval v oscarovom filme Nebezpečné známosti po boku Glenn Close či Michelle Pfeiffer, vo filme Libertin v hlavnej úlohe s Johnnym Deppom, s Angelinou Jolie v dramatickom filme Clinta Eastwooda Výmena, v amerických blockbusteroch Con Air, RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční či More v plameňoch, ale aj v nemainstreamových klubových filmoch, z ktorých mnohé dokonca sám režíroval alebo produkoval. 

SLEDUJTE nás na Metropola-online a my vám prinesieme pikošky zo stretnutia s týmto legendárnym hercom!

- - Inzercia - -