Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Tá „zahanbujúca“ choroba!

august 24, 2018 - 10:39
Tá „zahanbujúca“ choroba, pomyslí si väčšina z nás, keď sa spomenú hemoroidy. Medzitým, takmer polovica obyvateľstva zemegule trpí touto chorobou. A ťažko povedať, koľko ľudí už tuší, že ju má, no odďaľuje návštevu lekára!

Typickými symptómami hemoroidov sú krvácanie a pocity bolesti pri vyprázdňovaní, svrbenie a neustály diskomfort. Rozpoznať chorobu nie je až také zložité, no presnú diagnózu vám predsa len určí lekár. Podobné symptómy sú charakteristické aj pre iné choroby konečníka.  V každom prípade sa treba bezodkladne obrátiť na proktológa – odborníka, zaoberajúceho sa chorobami konečníka a análneho otvoru. Lekár si Vás vypočuje a potom vykoná dôsledné vyšetrenie, ktoré pozostáva z niekoľkých etáp a navrhne liečbu, ktorá bude práve pre Vás nevyhnutná.

 Proktologické oddelenie kliniky DoktorPRO je vybavené počítačovým systémom, ktorý umožňuje nielen správne stanoviť diagnózu, ale aj sledovať priebeh liečby samotným pacientom. Na obrazovke počítača sa zobrazujú snímky stavu hemoroidálnych uzlov, ktoré sa robia videorektoskopom. Tieto snímky sa uložia do elektronickej karty pacienta. Lekár urobí snímky uzlov pred liečbou a pri každej návšteve pacienta u lekára. Teda aj lekár, aj pacient môžu monitorovať priebeh liečby a uzdravenia sa.

Klinika DoktorPRO Bratislava urobila bodku za stáročnou chirurgickou praxou v liečbe hemoroidov! Načo vystavovať pacienta mučivým zákrokom a operáciám, ak vo väčšine prípadov je možné vyliečiť ich počas niekoľkých sedení u odborníka. Bez hospitalizácie! Bez operácie a narkózy! Bez vytrhnutia z bežného života! Moderné prístroje a pokrokové medicínske metódy kliniky DoktorPRO umožňujú vyliečiť hemoroidy a trhliny konečníka (fisúry) približne u 96 % pacientov, ktorí požiadajú o pomoc. Sieť DoktorPRO sa špecializuje PRÁVE NA BEZOPERAČNÚ liečbu hemoroidov a fisúr! 

Ako prekonať strach a objednať sa na vyšetrenie? Pomôcť Vám s týmto sa rozhodli špecialisti kliniky DoktorPRO Bratislava.

DoktorPRO Bratislava ponúka všetkým naším čitateľom, záujemcom, resp. klientom výnimočnú príležitosť – opýtať sa priamo odborníka akúkoľvek otázku, súvisiacu s metódami a liečbou proktologických ochorení! Pre toto stačí zavolať nám na bezplatné číslo 0800-200-000 a opýtať sa na to, čo by ste sa chceli dozvedieť o proktologických ochoreniach. Odpovede odborníkov medicínskeho centra DoktorPRO Bratislava na najfrekventovanejšie otázky budeme publikovať v ďalších číslach časopisu. Neváhajte využiť možnosť získať odborné odpovede na vaše otázky.

Netreba sa vystavovať riziku v súvislosti s vykonaním akejkoľvek operácie. A ak sa práve teraz horúčkovito snažíte prísť na to, ako si nájsť čas na liečbu, nezúfajte. Na začiatok zavolajte na kliniku DoktorPRO na číslo 0800-200-000, získajte prvotné informácie a objednajte sa k lekárovi. Vaša prvá návšteva kliniky DoktorPRO  bude vaším prvým a správnym krokom na ceste za uzdravením!

- - Inzercia - -