Dnes je streda, 27.máj 2020, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čitateľka Mirka: „Každý muž ma chce iba na sex. Kde robím chybu?“

máj 19, 2020 - 18:00
Som úplne normálna žena, ktorá nie je výstredná, ničím špeciálnym nevynikám a na druhej strane nie som ani žiadna submisívna hanblivka, ktorá v rohu čaká na toho pravého.

Zopár vzťahov mám samozrejme za sebou. Zväčša šlo o krátkodobé záležitosti bez väčšej perspektívy. Čoraz viac si totiž začínam uvedomovať, že som magnetom na chlapov, ktorí sa v zásade nechcú viazať. Alebo sa nechcú viazať so mnou?

Až osem z desiatich rande sa v mojom prípade (s)končí v posteli. Za posledné tri roky som spoznala päticu mužov, z ktorých ani jediný ma nezoznámil s kamarátmi, tobôž nie s rodičmi či susedmi. Pripadám si naozaj zvláštne. Zo začiatku býva všetko v absolútnom poriadku, dostávam krásne správy, komplimenty, rôzne vyznania, no stačí zopár stretnutí a zbytok „vzťahu“ ostáva čisto sexuálny. Nerozumiem tomu.

Nedávno som sa snažila nájsť odpovede na moje otázky a zistila, že muži, ktorí chcú ženu (takmer) výlučne na sex, vykazujú hneď niekoľko spoločných znakov správania. Dôverne poznám všetky.

• Partner ma nechce nikomu predstaviť, pritom som pekná žena a v spoločnosti obľúbená.

• Za ideálne miesto na stretnutie považuje spálňu.

• Naše debaty začínajú a končia pri sexe. Prím pritom zohrávajú praktiky, po ktorých túži on.

• Jeho orgazmus je vždy dôležitejší.

• Debaty o súkromnom živote, koníčkoch, každodenných strastiach sú skôr raritou.

• Po sexe sa pohrúži do seba a nastávajú dlhé minúty ticha.

Ale prečo? Prečo nemôžem nájsť perspektívneho partnera rovnako ako iné ženy v mojom veku?

Názory odborníkov sa zhodujú

Znalci tvrdia, že muži, ktorí sa okolo nás obšmietajú, sú „výberom“ nášho podvedomia. Mužom vysielame jasné signály, hoci si ich veľakrát neuvedomujeme. Priveľká otvorenosť pôsobí na mužov častokrát inak, než by sme čakali. Keďže muž je predovšetkým lovec, takýto prístup mu mnohé veci uľahčí. Ďalší fakt, ktorý neradno ignorovať, je tzv. emočné naprogramovanie človeka. To znamená, že vaše emočné podvedomie môže byť nastavené spôsobom, aby prirodzene vábilo mužov vyhľadávajúcich skôr milenky, nie partnerky.

- - Inzercia - -