Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Hádanka na dnes: Spoznávate prominentnú dcéru na obrázku?

august 28, 2018 - 08:49
Mať sedemnásť rokov a byť jedným z najväčších idolov dospievajúcej mládeže nie je jednoduché. Svoje o tom vie aj mladá Willow, dcéra obľúbeného speváka Willa Smitha a herečky Jaden Smith.

Ona sama je už približne desať rokov aktívnou súčasťou šoubiznisu. Veď jej hit Whip My Hair sa v roku 2011 umiestnil na 11 mieste rebríčka Billboard Hot 100 a video bolo dokonca nominované v kategórii Najlepšie video roka o pár týždňov neskôr.

Na sedemnásťročnú Willow sa tiež dobre pozerá. Spôsob, akým dokáže zladiť jednotlivé módne kúsky (oblieka ju najmä značka Dolce & Gabana) je unikátny! Provokatívnym výzorom púta pozornosť všade, kde sa objaví. Nie divu. Nosiť s noblesou punkový štýl, ktorému ostáva roky verná, vyžaduje nemalú dávku kreativity a módneho umenia.

willow1.jpg

Foto: 
Shutterstock

Hoci má Willow na konte aj niekoľko menších hereckých úloh, k jej kariérnym snom patrí spolupráca na veľkom televíznom projekte. Willow nemá problém ráno vstať a oholiť si hlavu alebo prepichnúť akúkoľvek časť tela piercingom, hoci tým vzbudí nevôľu rodičov po celom svete. Nech sa mladá hviezda dotkne čohokoľvek, okamžite vzbudí vlnu záujmu. Pretože je skrátka iná.

The Evolution of Willow Smith

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -