Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Najmenej obľúbená poloha pri sexe? S prehľadom zvíťazila táto

august 30, 2018 - 19:17
Vyhlasovatelia ankiet vedia byť náramne kreatívni. Z ich výsledkov sa dozvedáme, akú spodnú bielizeň na nás muži milujú, čím ich zaručene uvedieme do vytrženia, ale napríklad tiež to, akou polohou si u pánov príliš nešplhneme.

A práve na posledný „bod“ sa zameral magazín The Sun. Hlasujúci čitatelia sa zhodli, že najmenšie potešenie im prináša poloha 69. „Polohou 69“ označujeme akt, pri ktorom si partneri navzájom orálne dráždia pohlavné orgány. Kombinuje techniku felácie - uspokojovanie muža ústami a cunnilingus - uspokojovanie ženy ústami. Partneri sa položia tak, aby mal každý z nich ústa v blízkosti pohlavných orgánov druhého partnera. Sú voči sebe navzájom otočení ako číslica 6 a 9, teda 69 (odtiaľ pochádza názov polohy). Technika býva najčastejšie využívaná ako súčasť milostnej predohry.

S veľkým nadšením sa ale v praxi nestretáva. „Je to strata času,“ alebo „Možno si ju užiť za jediného predpokladu – partneri sú na tom proporčne rovnako.“ Aj takto znejú dôvody, ktoré diskutujúci fanúšikovia magazínu The Sun na margo (ne)obľúbenej polohy uviedli.

- - Inzercia - -