Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Eminem po rokoch zmenil imidž. Spoznali by ste ho?

august 30, 2018 - 10:30
Eminema pozná celý svet, no odhaliť spevákovu pravú tvár sa podarí iba málokomu. Rovnako je to aj s faktami z jeho osobného života.

Súkromie, v porovnaní s mnohými inými hviezdami, totiž pretriasať príliš nechce. Aj preto sú jeho profily na sociálnych sieťach zahltené takmer výlučne fotografiami z vystúpení. Eminem tvrdí, že jediným spôsobom, ako sa mu dostať do hlavy, je vypočuť si text skladby Stan. Zopár detailov o úspešnom raperovi ale na verejnosť preniklo. O týchto ste vedeli?

*Eminem, vlastným menom Marshall Bruce Mathers III, nepatril medzi spolužiakmi k obľúbencom. Pre odstávajúce uši a krivé zuby si vyslúžil prezývku Mickey. Pre nízky vzrast bol dokonca šikanovaný.

*Jeho príchod na svet bol mimoriadne strastiplný. Pôrod trval nekonečných 73 hodín a mama mu na pôrodnej sále od vyčerpania takmer umrela.

*Spevák vyrastal bez otca. Údajne ho nikdy nevidel ani na fotografii.

eminem1.jpg

Foto: 
Instagram

*Eminem je od detstva ryšavý, vlasy si pravidelne farbí a pehy maskuje make-upom.

*Má mladšieho brata. Nate-Kane sa do povedomia ľudí zapísal pesničkou o strastiach, ktoré prináša život po boku úspešného brata.

*Apropo, keď sme pri iných hudobníkov, Eminem nedokáže prísť na chuť speváčke Mariah Carey. Vyhlasuje, že je čudná.

*Hudobník prežil štyri autohavárie, predávkovanie drogami, strelnú ranu a bez väčšej ujmy i trojmetrový pád z pódia počas vystúpenia.

eminem_2.jpg

Foto: 
Instagram

*Eminem by sa mohol živiť ako komik, stačí si pozrieť jeho videoklipy. Časopis Entertainment Weekly ho v roku 2000 zaradil medzi troch najlepších zabávačov.

*Jeho dobrým kamarátom je spevák Elton John. Keď bol Eminem na liečení, Elton ho ako jeden z mála ľudí neustále kontaktoval a podporoval v liečbe.

*Počas obdobia drogovej závislosti sa raper upínal k sledovaniu filmov - najmä k snímkam Ostreľovač, Hriešne noci a Rocky. Niektoré z nich videl až 150 krát.

Eminem - Stan (Short Version) ft. Dido

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -