Dnes je nedeľa, 18.august 2019, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mariah Carey sebavedomá ako nikdy. Takto sa zbavila nadváhy

september 02, 2018 - 20:03
Mariah Carey (48) chytila podľa všetkého druhý dych. Randí výlučne s mladšími mužmi, pravidelne koncertuje v Las Vegas, jej outfity vyzerajú akokoľvek iba nie decentne a mimoriadne pyšná je aj na svoju postavu. No drinu v posilňovni za tým nehľadajte.

Napriek tomu, že známa speváčka má zrejme najúspešnejšie kariérne roky za sebou, ľudí neprestáva šokovať. Na sociálnych sieťach sa rada prezentuje ako osudová žena, ktorá síce onedlho oslávi polstoročnicu, ale až teraz si život užíva plnými dúškami. Sebavedomie jej pritom prudko narástlo počas uplynulých mesiacov, keď sa zbavila desiatok kilogramov.

Vytrvalosť a trávenie času na dvojfázových tréningoch v posilňovni v jej prípade nie sú primárnym dôvodom. Mariah podstúpila ešte v minulom roku bandáž žalúdka a urobila zopár miernych zásahov v jedálničku. Takmer úplne sa vzdala uhľohydrátov a pohárik obľúbeného šampanského nahradila bylinnými čajmi i vodou. Už niekoľko mesiacov nám pravidelne servíruje detaily postavy na Instagrame aj facebookovom profile. Ak sa spätne pozrieme na podaktoré z jej živých vystúpení, je očividné, že vizuálna premena jej naozaj prospela.

1.jpg

Foto: 
Instagram

3.jpg

Foto: 
Instagram

Tanečníci sa zvykli pri prenášaní Mariah poriadne zapotiť. To je našťastie minulosťou

Mariah Carey dance skills

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -