Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bojíte sa farebných topánok? Chyba! Inšpirujte sa a vneste do svojho šatníka život!

september 03, 2018 - 14:59
Dámy, zahľaďte sa do svojho botníka. Ak by ste ho mali opísať jediným slovom, aké by to bolo? Ak sa zakaždým nájdete obúvať si dookola čierne topánky, lodičky či sandále, niekde nastala chyba!

Vo svete módy určite nie. Áno, čierne topánky sú v botníku nenahraditeľné! Obuť si ich môžete prakticky k čomukoľvek. No sú skutočne tou najštýlovejšou voľbou? Vo výkladoch vídavate metalické, pastelové aj žiarivo-farebné topánky. Tam vonku na vás čaká celá dúha krásnych topánok! Nie ste smutná z toho, že sa bojíte obuť si ich?

Žltá plná zábavy

Žlté topánky sú skvelým doplnkom k oblečeniu. Sú plné farieb, života a vyčaria úsmev na tvári každého koho stretnete. Ich odvážny odtieň vyzerá fantasticky, najmä ak ho doplníte jednoduchými, monochronickými farbami vášho oblečenia. Skúste taktiež všetky odtiene modrej. Najmä tá „námornícka“ modrá pôsobí so žltými topánkami veľmi slávnostne. 

befunky_collage.jpg

Foto: 
pinterest

Nádej v skvelý štýl

Zelená je farbou nádeje a my veríme v lepší outfit ak k zelenej „prihodíte“ tie správne farby. Nádej však môže byť potopená, ak spojíte zelenú s červenou. Nie ste „streetstyle“ hviezdou vo vianočnom prevedení. Tento problém vyriešite „teplými“ odtieňmi akými sú oranžová, hnedá alebo, modrá, žltá či čierna!

befunky_collage2.jpg

Foto: 
pinterest

Červená nude!

Červené topánky sú nepochybne odvážne a pútavé. Tento pulzujúci odtieň rýchlo pritiahne pozornosť a stane sa dominantou vášho outfitu. Zvoľte si práve červené topánky a spojte ich s jednoduchou čierno-bielou kombináciou. Ak však siahnete po oranžovej či ružovej, uvidíte, že farby blízke červenej k nej perfektne padnú. V tomto prípade sa topánky stanú sekundárnou časťou vášho outfitu. Modrá a sivá sú však takisto perfektným doplnkom k červeným topánkam. Dokážu sa dokonale podeliť o pozornosť okoloidúcich. 

befunky_collage3.jpg

Foto: 
pinterest

„Orange is new black“

Pri výbere vhodnej farby topánok je najlepšie zaoberať sa chvíľou aj teóriou farieb. Keďže oranžová a modrá sú na „kolese“ farieb rovno oproti sebe. Vzájomne sa dopĺňajú, čo znamená, že ak sa skombinujú, vyzerajú spolu skvelo! Zvoľte si svetlomodrú košeľu a rifle v podobnom odtieni a nebudete veriť tomu, aký dokonalý výsledok získate. Inou alternatívou sú „teplé“ farby podobné oranžovej. Skúste žltú či hnedú, nebudete ľutovať! 

befunky_collage4.jpg

Foto: 
pinterest

Béžové potešenie

Možno vás to prekvapí, no najlepšou alternatívou k béžovej nie je práve čierna. Hoci vyzerá skvelo, dokážete to vylepšíť. Práve svetlé farby sú ideálnym doplnkom, pretože tmavé farby pôsobia príliš „ťažko“. Biele nohavice, krémové sako alebo sivá blúzka pôsobia s béžovými topánkami prirodzene a perfektne k sebe ladia. 

befunky_collage5.jpg

Foto: 
pinterest

Oddaná móde

Svoju oddanosť dobrému štýlu dokážete práve modrou. A podarí sa vám to ešte lepšie, ak ju vhodne skombinujete so zvyškom vášho outfitu. Paradoxom je, že najlepšie vyzerá s inými odtieňmi modrej. Pridajte bielu a kúsok žltej. Ide o recept na neprekonateľný outfit!

befunky_collage6.jpg

Foto: 
pinterest

- - Inzercia - -