Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rita Ora uverejnila fotografiu s mamou. Veď vyzerajú ako sestry!

september 04, 2018 - 08:59
Rita Ora (27) patrí k najpopulárnejším a najpríťažlivejším speváčkam súčasnosti, o tom niet pochýb. Pri pohľade na jej mamu sa ani niet čomu diviť. Zdedila po nej očividne iba to najlepšie.

Vera Ora, mama známej hudobníčky, sa narodila v Kosove. V roku 1991 krajinu spolu s manželom a deťmi pre zhoršujúcu sa politickú situáciu opustila. Rita mala v tom čase jeden rok, staršia dcérka Elena o dva roky viac. Ich brat Don sa narodil až o šesť rokov neskôr. Práve v tom čase si táto krásna žena začala plniť svoj sen.

Vždy ju lákala medicína, veď už v rodnom Kosove si roky privyrábala ako praktická lekárka. Tomuto oboru ostala verná aj po presťahovaní sa do Londýna, hoci prvé roky venovala výlučne rodine. Vedela, že na realizovanie vlastných snov jej ostáva stále dostatok času, zatiaľ čo chvíle strávené s deťmi jej už nik nevráti.

Akonáhle však podrástli, Vera začala s intenzívnym štúdiom odbornej angličtiny s cieľom čo najskôr zložiť skúšky a požiadať kompetentné orgány o licenciu na výkon lekárskej praxe. To sa jej aj podarilo a od roku 2005 sa venuje psychiatrii. Priznajte sa, koľkých z vás svojím bezchybným a mladistvým výzorom dokonale zmiatla?

rita_1.jpg

Foto: 
Facebook

rita_2.jpg

Foto: 
Instagram

vera_ora.jpg

Foto: 
Facebook

vera_2.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -