Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bude dobrý v posteli? Tieto tri veci ho prezradia!

september 07, 2018 - 08:42
Mnoho žien dokáže veľmi ľahko rozpoznať signály, ktoré čo – to napovedia o sexuálnych schopnostiach ich (budúceho) partnera. My sme ich zhrnuli do zaujímavej trojice.

Skvelý sex zažijete pravdepodobne s mužom, ktorého ...

... nič nezaskočí

Nezáleží na tom, či ste s partnerom v rušnej turistickej destinácii, v niekoľkoposchodovom obchodnom dome alebo na koncerte hľadáte lístky na sedenie. Odborníci tvrdia, že ak máte po boku muža, ktorý bez najmenšieho zaváhania vyrieši každý problém, veľa to napovie aj o jeho sexuálnych kvalitách. Jedná sa totiž o pomerne vzácnu schopnosť otvorenej komunikácie, ktorú nejedna žena ocení aj v sexuálnej oblasti.

... veľa sa smejete

Nadhľad, humor a vo všeobecnosti vtipní muži, pôsobia na ženy ako afrodiziakum i magnet v jednom. Rozosmejú vás s priateľom rovnaké vtipy, situácie či príhody? Ide o najlepší predpoklad dosiahnutia absolútnej symbiózy aj v spoločnej spálni.

... neodrádza ho dobrodružstvo

Pokiaľ je váš partner dobrodružná povaha, odpoveď je takmer jasná – nudu v posteli s ním zrejme nezažijete. Spoľahlivými indikátormi daného tvrdenia sú zmysel pre adrenalín, vyhľadávanie nových zážitkov a situácií, chuť vyskúšať nepoznané a bláznivé. V tomto prípade možno bez preháňania skonštatovať, že vás v posteli čaká hotové sexuálne tornádo.

- - Inzercia - -