Dnes je nedeľa, 26.máj 2019, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dnes má svoj deň! Zo syna Arnolda Schwarzeneggera vyrástol veľký fešák

september 17, 2018 - 22:01
Narodeniny oslavuje americký model a herec Patrick Arnold Shriver Schwarzenegger (25). Meno je vám určite povedomé, jeho otcom je filmová hviezda Arnold Schwarzenegger.

Patrick sa narodil v Los Angeles v Kalifornii. Je tretí zo štyroch detí a starší syn Márie Shriver, žurnalistky a spisovateľky, ktorá patrí do rodiny Kennedyových a rakúskeho bodybuildera, herca a bývalého guvernéra Kalifornie, Arnolda Schwarzeneggera. Patrick má dve staršie sestry Katherine a Christinu a mladšieho brata Christophera.

O Patrickovi sa istý čas písalo v súvislosti s Miley Cyrus, s ktorou randil šesť mesiacov. V poslednom čase sa však prezentuje najviac ako ostrieľaný model. V spolupráci s modelkou Gigi Hadid sa zaslúžili o jednu z najpamätnejších kampaní pre Toma Forda.

Má za sebou tiež úspešnú billboardovú kampaň pre džínsy značky Hudson, okrem toho účinkoval v reklamnej kampani pre značky Armani či Ralph Lauren a úspech zaznamenal aj na filmovom poli. V roku 2013 hral v komédii Dospeláci 2, kde stvárnil postavu člena univerzitného študentského bratstva po boku Taylora Launtnera a Mila Ventimiglia. V romantickej snímke Polnočná láska zas hviezdil spolu s herečkou Bellou Thorne.

Vo svojich 15-tich rokoch spoločne s otcom založili filantropickú spoločnosť Project360. Patrick dúfa, že aj vďaka pracovným úspechom zvýši povedomie o vlastnej spoločnosti. Roky práce v módnom priemysle a účasť na najprestížnejších akciách sa mu určite vyplatili. Dokazuje to napríklad ocenenie z roku 2016 v rámci podujatia People Style Awards. Ako model získal cenu "Newcomer Award", čiže cenu pre “Nováčika roka”.

patrick2.jpg

Foto: 
Facebook

Patrick podniká aj v oblasti gastronómie a vlastní niekoľko reštaurácií. Nachádzajú sa v Los Angeles, ich názov je Blaze Pizza.

- - Inzercia - -