Dnes je pondelok, 24.jún 2019, meniny má: Ján
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ďalšia originálna žiadosť o ruku s ešte netradičnejšou požiadavkou. Ako by ste reagovali vy?

september 20, 2018 - 11:05
Ak je reč o žiadostiach o ruku, prekvapiť potenciálnu nevestu originálnym nápadom môže byť výzva. Tento britský farmár sa s ňou popasoval celkom slušne, čo poviete?

Tridsaťročný Škót Chris Gospel sa rozhodol žiadosť o ruku poňať taktiež svojsky a napísať ju na jednu zo svojich kráv, ktorú si jeho priateľka Eilidh Fraser spomedzi všetkých obľúbila najviac. Po tom, čo zahliadla dojímavý odkaz si jej vyvolený pokľakol na kolená a otázku zopakoval, tentoraz zo svojich úst.

Curlytop je favoritkou dvojice z jednoduchého dôvodu. Eilidh ju istý čas pravidelne kŕmila vlastnými rukami, vďaka čomu k nej zvieratko doslova priľnulo. Možno to znie zvláštne, no vzájomné puto trojice je také silné, že zaľúbenci ju chcú mať aj na svadbe. Táto požiadavka je zatiaľ v štádiu dotazovania kompetentných a na vyjadrenie k možnej účasti hospodárskeho zvieraťa na svadbe si budeme musieť chvíľu počkať. Každopádne, držíme palce. :-)

svadba1.jpg

Foto: 
Instagram

svadba3.jpg

Foto: 
Instagram

svadba2.jpg

Foto: 
Instagram

 Zdroj: https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/cow-proposal-farmer-girlfriend-scotland-will-you-marry-me-chris-gospel-a8516981.html

- - Inzercia - -