Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Poznáme výhercov - X-Ball a zbavte sa vodného kameňa bez chémie

október 23, 2018 - 12:00
Poznáme výhercov X-Ball. Zistite či ste vyhrali jedinečný X-Bal, ktorý zvyšuje účinok prania tým, že pomáha lepšie rozpúšťať organické nečistoty bez chémie.

X-BAll chráni nielen spotrebiče

X-Ball zvyšuje účinok prania tým, že pomáha lepšie rozpúšťať organické nečistoty. Zároveň chráni práčku pred vodným kameňom a znižuje spotrebu pracích prostriedkov až o tretinu. To ocenia najmä alergici. Pomáha tiež odstraňovať zvieraciu srsť a dlhšie zachováva kvalitu vlákna a svieže farby. Životnosť gule je minimálne 1 500 praní. Stačí ju vložiť do bubna práčky. Vhodná je na všetky druhy bielizne, pracie cykly a teploty. Ak máte staršiu práčku, je predpoklad, že na výhrevnej špirále je usadený vodný kameň.Guľa usadeniny postupne rozpustí. Podľa intenzity prania skontrolujte približne každé štyri týždne priestor filtra v spodnej časti práčky. Sivá kašovitá hmota, ktorá sa tam objaví, je rozpustený vodný kameň. Filter stačí vybrať a opláchnuť tečúcou vodou. Postupne sa špirála a vonkajšia časť bubna úplne vyčistia. Ušetríte za energiu potrebnú na ohrev vody, neskôr náklady na náhradné dielce a na prácu servisného technika. 
X-Ball poslúži aj v umývačke riadu. Vložíte ju do koša s riadoma zbaví poháre vápenatých fľakov. Ak ju použijete vo WC nádržke, predĺži životnosť splachovača. Zároveň zabráni tvorbe usadenín na keramike. Je to univerzálny pomocník.

Výhercovia:

1. Jana Hricová, 2. Martin Čaja, 3. Janka Glossová, 4. Július Kočiš, 5. Ing.Monika Čarnogurská

Podmienky súťaže:

Zodpovedajte jednoduchú otázku a piati z vás získajú jedinečný X-Ball od spoločnosti Swiss Aqua Technologies. Zapojiť sa do súťaže môžete najneskôr do 21. 10. 2018. 22. 10. 2018 na ženskom webe zverejníme piatich výhercou. 

Viac informácií na www.x-ball.eu a www.ips.systems

- - Inzercia - -