Dnes je nedeľa, 23.február 2020, meniny má: Roman, Romana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skvelý tip! Trojkombinácia, ktorá zatočí s celulitídou

október 26, 2018 - 12:00
Celulitída je neoddeliteľnou „ozdobou“ väčšiny žien. Ak pohľad na ňu trápi aj vás, vyskúšajte túto, pre mnohé z nás, neznámu fintu.

Viete, prečo je s celulitídou potrebné bojovať? Pri nesprávnej životospráve sa naše telo zaplavuje toxínmi, ktoré lymfatický systém človeka nedokáže svojpomocne vylúčiť. Takto preplnené tkanivá sú nedostatočne vyživené a zmeny podkožného tukového väziva bývajú nezvratné. Celulitída sa najviac, a spočiatku, prejaví na zadných stranách stehien, neskôr i na ich vnútorných, ďalej po stranách trupu, v oblasti brucha, na zadku i na zadnej strane paží. Pokiaľ ste sa rozhodli voči nej zabojovať vedzte, že absolútne gro tkvie vo zvýšení krvného a lymfatického obehu, pretože ten je pri zbavovaní sa neestetických hrbolčekov či popraskanej pokožky na tele kľúčový. Popritom vyskúšajte aj novinku, o ktorej ste doposiaľ (zrejme) nepočuli.

V hlavnej úlohe čierne korenie

Všetko, čo budete potrebovať na vytvorenie maximálne účinnej masky proti celulitíde, je esenciálny olej z čierneho korenia a váš obľúbený telový krém. Zmiešajte 100 ml telového krému alebo mlieka s troma lyžičkami esenciálneho oleja z čierneho korenia a vzniknutou zmesou ponatierajte problematické miesta na tele aspoň dvakrát denne. Uvidíte, že výsledky na seba nenechajú dlho čakať a v spojení s pohybom a zdravou stravou získate trojkombináciu, ktorá vám prinavráti sebavedomie a pocit krásne napnutej pokožky.

- - Inzercia - -