Dnes je pondelok, 27.máj 2019, meniny má: Iveta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dermarevolta rozžiarila ďalšiu dámu

november 14, 2018 - 11:25
,,Odkedy som navštívila Dermarevoltu, každý deň sa s úsmevom pozerám do zrkadla,“ hovorí pani Helena, ktorá v súťaži s týždenníkom Slovenka získala zmenu vizáže na Súkromnej klinike dermatológie a estetickej medicíny v Bratislave-Jarovciach.

Pani Helena je aktívna dôchodkyňa, ktorá celý život pracovala ako učiteľka. Študuje na Univerzite tretieho veku a neustále sa zdokonaľuje v jazykoch. Jej pozitívny prístup k životu a chuť vyzerať lepšie ju viedla k tomu, aby sa zapojila do súťaže o celkovú premenu vizáže. Spomedzi súťažiacich práve ona mala možnosť užiť si starostlivosť MUDr. Lucie Podhorovej z kliniky Dermarevolta. „S pani Helenou sa mi spolupracovalo výborne. Bola pozitívne nastavená na všetky zmeny, ktoré sme vopred prediskutovali a dohodli sa, že budú nenápadné a jemné. V prvom rade sa sťažovala na dôsledky tzv. fotoagingu, teda starnutie kože, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie a v minulosti sa o ňom veľa nehovorilo. Zvolila som ošetrenie pleti retinolovým pílingom, ktorý má omladzujúce účinky, pôsobí do strednej hĺbky kože a výhodou je rýchla rekonvalescencia po zákroku. Vďaka nemu je pleť rozžiarená a napnutá,“ hovorí MUDr. Lucia Podhorová s tým, že aj regenerácia po jeho aplikácii je výborná. Píling je vhodný na tvár, krk, dekolt i chrbty rúk.

podhorova.jpg

Foto: 
arc

Pani Helenu tiež trápila vráska medzi obočím, ktorá jej dodávala prísny až nahnevaný výraz, a klesajúce obočie. „Pri odstraňovaní vrásky som použila kombináciu botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, vrásku hnevu to elegantne odstránilo. S pribúdajúcim vekom dochádza aj k poklesu obočia, takže sme ho tiež zodvihli. Na viečkach je badateľný nadbytok kože, takže by som do budúcna odporúčala riešiť to chirurgickou cestou (tzv. blefaroplastikou),“ ozrejmuje pani doktorka a pokračuje: „U dám v tomto veku dochádza aj k inverzii pier smerom dovnútra. Príčinou je strata kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Preto som jemne a decentne zvýraznila plnosť pier a ich kontúry. Vyhli sme sa tzv. kačaciemu efektu, keďže pani Helena je decentná dáma. Pomyselnou čerešničkou na torte je zjemnenie nosovo-ústnych vrások, ktoré vznikajú vplyvom gravitácie, zmien v kostných štruktúrach a v tukovom tkanive. Aby bol efekt prirodzený, vrásky som zmiernila kvalitnou kyselinou hyalurónovou od značky Juvéderm,“ uzatvára MUDr. Podhorová.

Pani Helena pred premenou

p.jpg

Foto: 
arc

Pani Helene pomohla k mladšiemu výrazu aj jemná zmena účesu, o ktorú sa postarali profesionáli z kaderníctva TONI&GUY v Bratislave.

Išla by do toho znova!

Radosť v očiach pani Heleny bola počas našej návštevy kliniky zrejmá. „Dlhodobo odoberám Slovenku a súťažím v mnohých súťažiach. Veľmi ma potešilo, že som vyhrala práve v tejto. Nevedela som síce, čo ma čaká, no dnes som nadšená. Prvý dojem z kliniky bol skvelý, prostredie krásne, veľmi milí ľudia, mladý kolektív a v neposlednom rade výborná lekárka. Nesmierne milá, priateľská a veľká profesionálka. Nebála som sa pri nej ničoho a tiež ma nič nebolelo. Odkedy som podstúpila zákroky, každý deň sa pozerám do zrkadla. Dopriala by som to každému,“ neskrývala radosť.

Pani Helena po premene

po.jpg

Foto: 
arc

- - Inzercia - -