Dnes je nedeľa, 26.máj 2019, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nová známosť? S týmito priznaniami radšej počkajte!

november 16, 2018 - 18:00
Možno práve úprimnosť patrí k vašim silným stránkam, no treba ju vedieť správne načasovať a dávkovať. V týchto prípadoch rozhodne platí: Mlčať je zlato.

Najlepší milenec ... ten pred ním

Nech ste prežili akékoľvek sexuálne tornádo a na zozname máte muža, ktorý si v tomto smere drží neohrozené prvenstvo, váš nový partner to vedieť nemusí. Nie každý chlap totiž znesie pomyslenie, že ho v sexe tromfol niekto iný.

Románik so ženáčom

I keď bola vaša láska k zadanému mužovi úprimná, je pravdepodobné, že nový partner vás (v mysli) vyhodnotí ako votrelca v usporiadaných rodinách a radšej s vami preruší kontakt. To, že srdce sa neriadi príkazmi a v danom čase ste sa jednoducho zaľúbili do nepravého, mu budete vysvetľovať márne.

Ach, tie stávky

Zrejme každý z nás má na konte historky či situácie, na ktoré by rád zabudol. Či už ide o príhody spojené s konzumáciou alkoholu, stávkou odvahy alebo konanie v afekte, niekedy je najlepšie držať bobríka mlčania. Prečo? Miesto uznanlivého potľapkania po pleci zo strany partnera by ste sa dočkali skôr zdeseného pohľadu. Chcete to risknúť?

Poriadne okno

Väčšina z nás má za sebou poriadnu párty, na ktorej sme to s alkoholom prehnali. Či už ste sa zobudili na lavičke alebo k vám musela prísť rovno záchranka, príhody tohto typu si nechajte radšej pre seba. Hoci vám môžu prísť s odstupom času vtipné, kým neotestujete humor vášho partnera, s podobnými zážitkami radšej opatrne.

Počet milencov

A na záver vec, ktorú ste podvedome určite čakali. Tabu by mal byť aj počet milencov. S ich stúpajúcim počtom býva žena veľakrát považovaná za promiskuitnú. Vaše búrlivé obdobie je preto niečo, čo môže prísť na pretras neskôr, ak vôbec ...

- - Inzercia - -