Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ukázala, že aj ona je len človek: Andrea Verešová to na akcii poriadne roztočila!

december 10, 2018 - 12:07
Bývalej kráľovnej krásy, topmodelke Andrey Verešovej, pohyb rozhodne nie je cudzí. Nie je tajomstvom, že v zimnom období sa spoločne s rodinou oddáva radovánkam na svahu, no zdá sa, že mame dvoch detí „vonia“ aj iný druh zábavy a vie sa poriadne odviazať!

Andrea Verešová už nejaký čas pomáha deťom z detských domovov prostredníctvom svojej Nadácie. Aj tentokrát rozdávala radosť a na Mikuláša rozžiarila úsmevy na tvárach deťom bez domova: ,,Všetky detičky boli tak nadšené. Ich rozžiarené oči a štastné úsmevy nám ostanú dlho v pamäti. Aj keď si svoju bolesť a ranu osudu so sebou navždy ponesú, verím, že sa nám podarilo ich rozveseliť a potešiť. Dúfam, že ich srdcia zostanú naplnené láskou a radosťou ešte dlho, rovnako, ako tie naše...,“ neskrývala nadšenie z pomoci.

veresova.jpg

Foto: 
Instagram A.V.

Počas krásneho charitatívneho dňa nechýbal ani priestor na zábavu, kde to roztočila s bývalým superstaristom Jánom Bendigom. Ten neváhal a Andreu vtiahol do horúcich rytmov rómskych piesní. „Krásna, úspešná a veľmi príjemná modelka Andrea Verešová, to vie rozbehnúť aj na cigánske pesničky. Proste rómske dievča,“ napísal k videu, ktoré zdieľal na sociálnej sieti. Pozrite, ako im to spolu „tancovalo“ !

- - Inzercia - -