Dnes je sobota, 22.február 2020, meniny má: Etela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Verejné stretnutie s občanmi

január 26, 2019 - 10:16
Starostka mestskej časti Bratislava – Staré Mesto Zuzana Aufrichtová pozvala Staromešťanov na prvé verejné stretnutie v ôsmom volebnom období, ktoré sa uskutoční v pondelok 28. januára 2019 od 17:00 do 18:30 v Staromestskej sále na Vajanského nábreží č 3.

Témou stretnutia je rekonštrukcia Blumentálskej ulice. Na stretnutie sú okrem obyvateľov pozvaní poslanci 7. volebného obvodu Tomáš Dentico, Martin GajdošPetra Hitková,Mgr. Juraj Mikulášekbudú na ňom zastúpené všetky dotknuté oddelenia – investičné, životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku a dopravy.

Cieľom stretnutia je informovanosť o súčasnom stave a návrhoch riešenia ďalšej realizácie projektu cyklocesty na Blumentálskej. „Viacerí z Vás sa obrátili na mňa alebo Úrad Starého Mesta s námietkami, ba až rozhorčením z toho, ako prebiehala príprava a realizácia projektu cyklocesty na Blumentálskej. Budem veľmi rada, pokiaľ sa stretnutia zúčastníte, aby sme spoločne našli riešenie a vyriešili vzniknutú situáciu“, povedala starostka Zuzana Aufrichtová.

- - Inzercia - -