Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Perfektné! Známa fitnesska ukázala, ako by jej telo vyzeralo v rôznych érach

február 15, 2019 - 12:00
Posolstvo fitness blogerky Cassey Ho je pritom jasné a vzbudzuje záujem: "Ako by malo vyzerať moje telo naprieč históriou, aby bolo považované za bezchybné?"

Známa blogerka Cassey Ho už bola unavená neustálymi sťažnosťami žien, ktoré permanentne riešili každé kilo navyše a zúfalo hľadali spôsob, ako mať dokonalé telo. Samozrejme, ideálne čo najrýchlejšie a bez väčšej námahy.

Preto sa rozhodla zakročiť a sledujúc jednoduchú myšlienku, ženám odkazuje: "Prečo s našimi telami zaobchádzame rovnako ako s módou? Botoxové výplne sú IN, kypré tvary zas OUT. Nekončiaca snaha prispôsobovať telo meniacim sa módnym trendom je oveľa nebezpečnejšia, než si je mnoho žien schopných uvedomiť."

Na svoj Instagram pridala tiež sériu fotografií, v ktorých ženám ukazuje, že doba sa mení a tým aj prototyp krásy, ktorý nie je vlastne nič iným, než slovným spojením. Jej odkaz, možno aj vám, znie: "Netráp svoje telo podľa toho, čo je práve moderné. Prosím, zaobchádzaj s ním s láskou a nepodliehaj žiadnym kritériam krásy. Objímaj svoje telo a jednaj s ním úctivo a s nehou. Pretože je to TVOJE vlastné, perfektné telo."

Cassey Ho prispôsibola svoju postavu tomu, čo sa "nosilo" v rôznych historických obdobiach:

Fitness blogerka Cassey Ho:

- - Inzercia - -