Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zabudnite na retuš. Táto fotografka ukazuje ženské telo v plnej kráse

február 19, 2019 - 12:30
Jade Beall je meno, ktoré by ste si mali rozhodne zapamätať. Tvorba známej fotografky jednoznačne stojí za povšimnutie.

Zrejme si myslíte, že fotografov, ktorých portfólio sa sústredí predovšetkým na reálne vyobrazenie ľudského tela, je veľa. A áno, máte pravdu. Jade Beall je však samostatnou kategóriou, pretože jej výtvory sledujú na sociálnej sieti státisíce ľudí a obdivujú ich i uznávaní kritici.

Gro fotografkinej práce sa pritom odvíja od základnej myšlienky: "Prečo by povedzme "chybičky" ženského tela po pôrode nemohli vyzerať krásne? Prečo nemôžeme starnúť s gráciou a cítiť sa príťažlivo aj vo vyššom veku?" Vo fotografiách tak prezentuje ženskú silu, sebadôveru a zároveň nás inšpiruje k tomu, aby sme milovali svoju skutočnú krásu.

Práve to je dôvod, pre ktorý odmieta filtre aj upravovanie fotografií vo fotografických programoch. Snaží sa propagovať základnú myšlienku, že krása ženy vychádza zvnútra. Či už sa jedná o modelky, budúce matky, ženy tesne po pôrode alebo staršie babičky, všetky máme to zvláštne, jedinečné čaro. A talentovaná Jade Beall ho vďaka vlastným aktivitám a unikátnemu štýlu práce podsúva i verejnosti.

Ďalšie fotografie hviezdnej fotografky nájdete TU.

- - Inzercia - -