Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Juraj Bača a Sima Martausová sú zamilovaní

február 20, 2019 - 11:12
On je atraktívny muž, talentovaný herec a výborný muzikant. Ona krehká a éterická speváčka s charizmou. Podľa najnovších správ sú JURAJ BAČA a SIMA MARTAUSOVÁ zamilovaná dvojica.

Po rozchode s herečkou Dominikou Richterovou sa stal herec a spevák Juraj Bača najvychytenejším mužom slovenského šoubiznisu. Vysoký, urastený a sympatický Juraj nemal na šoubiznisovom výslní o ženskú pozornosť núdzu. Slabosť pre neho mali v minulosti viaceré známe herečky, s ktorými spolupracoval v divadle a pri nakrúcaní seriálu. Hoci je Juraj priateľský a komunikatívny, v otázkach svojho súkromia bol rezervovaný. Spontánna Sima Martausová o svojom súkromí tiež veľmi nerozprávala. Ľudia a fanúšikovia ju zbožňujú pre jej milotu, skromnosť, sympatickú povahu a vyžarovanie. Len málokto by pred časom povedal, že týchto dvoch talentovaných mladých ľudí spojí láska. Iskra medzi nimi mala preskočiť v novembri minulého roka, keď sa obaja zúčastnili nakrúcania relácie Milujem Slovensko. Neskôr sa mali objaviť bok po boku na koncerte We Love 90´s párty. Napokon Juraj pozval Simu účinkovať na tradičný charitatívny koncert v Galante, ktorý on organizuje už niekoľko rokov. Prítomní hostia si všimli, že mladí hudobníci sa majú k sebe o čosi viac ako bežní priatelia.

Šoubiznisové vzťahy

Tridsaťjedenročný Juraj Bača a rovnako stará Sima Martausová rozhodne nepatria medzi koketných ľudí a o ich vzťahoch sa toho veľa nevie. Oficiálnou partnerkou Juraja Baču bola v minulosti herečka známa zo seriálu Susedia Dominika Richterová. Dvojica bola spolu niekoľko rokov, no vzťah poznačila aj partnerská pauza. O dôvodoch rozchodu žiadny z nich verejne nerozprával. Sima Martausová si súkromie tiež úzkostlivo stráži. Charizmatická speváčka a pesničkárka koncom roka 2017 netajila kratší vzťah s Tomášom, bratom markizáka Viktora Vinczeho, dokonca sa spolu objavovali v spoločnosti.

Vzťah zahalený rúškom tajomna

Vzťah Simy a Juraja je pomerne nový a krehký. Hoci sa im v profesii obom neuveriteľne darí, súkromie patrí len im. Juraj mal posledné mesiace preplnené pracovnými termínmi. Predstaviteľ Komisára Rexa v populárnom seriáli má stále veľa termínov koncertov, vystúpení a je aj žiadaným moderátorom. Podobne je na tom jeho partnerka Sima, o jej hudobné vystúpenia je stále veľký záujem. Je preto pochopiteľné, že dvojica túži zachovať si akúsi vzťahovú intimitu a lásku chce prežívať mimo televíznych kamier či bleskov fotoaparátov. Obaja umelci, napriek tomu, že sú súčasťou umeleckého sveta, sú pomerne plaché osobnosti. Juraj sa už dávnejšie vyjadril, že na ženách sa mu páči prirodzenosť a minimum mejkapu, nuž a toto kritérium Sima Martausová dokonale spĺňa. Ako sa bude láska dvoch známych mladých ľudí vyvíjať, ukážu najbližšie dni, týždne a mesiace. V každom prípade im obom prajeme veľa šťastia.

Sima Martausová laureátka ankety Slovenka roka 2017 v kategórií Umenie a kultúra

sima_martausova.jpg

Sima Martausová
Foto: 
Ivan Medveď

- - Inzercia - -