Dnes je pondelok, 16.september 2019, meniny má: Ľudmila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andrea Verešová: Mužovi doprajem to, po čom túži

február 28, 2019 - 12:28
Ich manželstvo trvá už dvanásť rokov a stále medzi nimi funguje dokonalá chémia. Nádherná modelka ANDREA VEREŠOVÁ prezradila, prečo im to s manželom Danielom Volopichom klape.

Foto: Profimedia

Modelka Andrea Verešová a právnik Daniel Volopich sa zobrali pred dvanástimi rokmi a stále medzi nimi funguje tá správna chémia a majú pekný vzťah. Tridsaťosemročná modelka tvrdí, že vzor dokonalého manželstva mala v rodine. „Svoje manželstvo si nesmierne vážim a som zaň vďačná. Je to asi tým, že mám v rodine pozitívne vzory. Moji starí rodičia majú nádherné manželstvo dodnes. Nedávno dokonca oslávili diamantovú svadbu,“ začína rozprávať Andrea Verešová. Je rada, že mala šťastie na muža, ktorý je výborným partnerom a skvelým človekom. „Na manželovi sa mi páčia viaceré vlastnosti. Navyše musí vo vzťahu fungovať aj chémia, je veľmi dôležitá. Receptom na dokonalé manželstvo je vedieť sa zamilovať niekoľkokrát do toho istého človeka. Môj manžel to dokáže. Takisto sa snažím ja pracovať na našom vzťahu. Chcem, aby muž vedel, že som jeho oporou, mám ho rada a za každých okolností pri ňom stojím,“ vysvetľuje Andrea Verešová.

Pre manžela je krásna bohyňa

Ich vzťahu neprekáža ani pätnásťročný vekový rozdiel. Známa Slovenka má pocit, že vekom sa rozdiel pomaly zotiera. „Aj Daniel občas hovorí, že medzi nami nie je viditeľný vekový rozdiel. Výhodou staršieho a skúsenejšieho partnera je, že už vie, čo chce. Váži si partnerku po svojom boku, vie oceniť klady. Daniel mi dokáže prejaviť lásku a pozornosť, a je veľmi obetavý,“ chváli manžela Andrea. O Danielovi Volopichovi je známe, že veľmi neobľubuje blesky fotoaparátov a pred pozornosťou médií dáva prednosť intimite a rodinnej pohode. Aj napriek tomu, že Andrea si pozornosť fotoobjektívov rada užíva, na ich vzťah to nemá vplyv. Našli ideálny balans. Pre manžela je krásna bohyňa, ktorá si zaslúži jeho obdiv. „Snažím sa manželovi dopriať, po čom túži a čo má rád. Venujem sa mu, rovnako aj deťom. Chcem byť pre neho jediná žena na svete. Keby medzi nami nefungovala chémia, tak by to nebolo ideálne. Vždy je to o tom, ako si ľudia spolu ,sadnú´ a ako to v láske do seba zapadá,“ myslí si modelka, pôvodne vyštudovaná právnička...

Viac sa dočítate v aktuálnej Slovenke

 

- - Inzercia - -