Dnes je piatok, 21.február 2020, meniny má: Eleonóra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

3 tipy pre emotívnejšie fotky

marec 13, 2019 - 09:26
Určite sa to stalo aj vám. Zaujal vás príťažlivý moment, už ste si v hlave snovali nový post na Instagrame. Vytiahli ste smartfón, spravili záber a... výsledok nemal ani spolovice také grády, ako ste očakávali. Chýbala tomu hĺbka, emotívny náboj bol na bode nula. Naša rada? Siahnite po modeli, ktorý rozumie umeniu mobilnej fotografie a zachytíte krásu okolo ako nikdy predtým.

Ak si potrpíte na skutočne kvalitné fotky, motorola moto g⁷ plus bude vašou láskou na prvé odfotenie. Najpokrokovejšia fotovýbava spomedzi série moto g povyšuje zachytávanie zážitkov na kreatívny workshop. Vniesť do záberu viac emócie je také ľahké, keď fotíte zariadením, ktoré nebrzdí vašu tvorivosť technickými limitmi!

Nešetrite úsmevmi

Overený tip pre emotívne fotky na päť písmen? Úsmev! Základom je vytvoriť tú správnu náladu, trebárs vtipom na odľahčenie, aby sa nutné pózovanie na rodinných oslavách zmenilo na spontánny výbuch smiechu. Tak ako vy, aj motorola moto g⁷ plus má dobré „oko“ na šťastné tváre. Softvér s prvkami umelej inteligencie vám pomôže automaticky detegovať úsmev, takže vaše skupinové fotky budú ešte rozžiarenejšie. Softvér vám zároveň pomôže aj s výberom najlepšej kompozície záberu.

Buďte v centre diania

Systém dvoch fotoaparátov 16 MP + 5 MP využíva veľké pixely a clonu f/1.7 na zachytenie efektov hĺbky, čo znamená dokonale verné zábery s vykreslením do najmenšieho detailu. Môžete dokonca približovať s vysokým rozlíšením, všetko uvidíte jasne a ostro. Ale prečo stáť v úzadí a zoomovať, keď máte foťák, ktorý vám dovolí vrhnúť sa priamo do víru diania? Foťte život tam, kde sa žije! Pokojne aj na preplnenom tanečnom parkete. A že sa to tam príliš hýbe? Nič sa nedeje! Optická stabilizácia obrazu zaručí, že vaším záberom len tak niečo neotrasie. Fotky vás prekvapia vysokou úrovňou aj pri zhoršenom svetle či pri nestabilnej ruke fotografa.

Zachyťte dokonalosť nedokonalosti

Poznáte japonské estetické učenie wabi-sabi? Ide o hľadanie dokonalosti v každodenných nedokonalostiach a vieru, že za každým škrabancom či odratým povrchom je príbeh hodný zachytenia. Krásnym príkladom je patina na starých pokladoch z antikvariátov. Takýto „zub času“ je presne to pravé, čo vaša fotografia potrebuje na vdýchnutie života a autenticity. A s rozšírenou ponukou fotografických režimov na vašej motorola moto g⁷ plus môžete hoci aj obyčajné hojdacie kreslo po starej mame zvečniť na desiatky invenčných spôsobov, zakaždým inak a originálne.  

 

Motorola moto g⁷ plus bude vaša už za 299 eur s DPH.

Modelka: Miriam Mattová
Styling : Ema Klein 
Fotograf :Adam Húšek
Makeup: Ľubica Orolínová

- - Inzercia - -