Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ochucovadlo Podravka NATUR podľa receptu matky prírody

marec 12, 2019 - 06:00
Známe príslovie vraví, že láska ide cez žalúdok. S ochucovadlom Podravka NATUR vyčaríte chutné jedlá pre vašich milovaných kedykoľvek, či na výnimočné príležitosti alebo vo všedný deň.

Obľúbená stálica v našich kuchyniach Podravka pripravila Ochucovadlo NATUR podľa receptu matky prírody a v súlade so zdravým životným štýlom. Obsahuje len prírodné a kvalitné ingrediencie ako morskú soľ, vysoký podiel zeleniny a vybrané koreniny. S ochucovadlom Podravka NATUR pre prirodzenú chuť sa dobré jedlo vždy podarí! Bez glutamanu, prídavných látok a zvýrazňovačov chuti.

Viac na www.podravka.skOchucovadlo Podravka NATUR: 1,49 € / 150g

V súlade s prírodou

Pripraviť dobré a zdravé jedlo nikdy nebolo jednoduchšie! Ochucovadlo Podravka NATUR je odpoveďou na aktuálne trendy zdravého životného štýlu, pretože je pripravené iba z čisto prírodných ingrediencií. Neobsahuje glutaman, žiadne prídavné látky, konzervanty, farbivá a ani iné zvýrazňovače chuti. V Ochucovadle Podravka NATUR nájdete len čistú a prirodzenú chuť prírody. Okrem morskej soli z Jadranského mora obsahuje až 32% sušenej a kvalitnej zeleniny a tiež voňavé koreniny, ktoré dochutia všetky jedlá do dokonalosti. Ochucovadlo Podravka NATUR privítajú vo svojej kuchyni všetci, ktorým záleží na príprave dobrého a zdravého jedla. Stačí pridať lyžičku ochucovadla päť minút pre koncom varenia a môžete zvolávať k stolu.

O Podravke:

Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch. Okrem presláveného tradičného ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod šiestimi značkami, medzi nimi napríklad semolínové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné. Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške až 50%. Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a siedmych ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 36 pracovníkov.

- - Inzercia - -