Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zac Efron (údajne) randí s touto športovkyňou

marec 12, 2019 - 12:00
Herec Zac Efron, ktorý si celosvetovú slávu získal najmä účinkovaním v High School Musical, na seba nerád púta pozornosť. No kráska, ktorú zbalil, rozhodne stojí za povšimnutie (a samozrejme článok).

Keď mal Zac jedenásť rokov, rodičia postrehli jeho umelecký talent a zakrátko ho prihlásili na hodiny spevu. Tie dokonale zúžitkoval v muzikáli Gypsy, vďaka čomu sa postupne dostal i k výraznejším hereckým úlohám. Okrem herectva a spevu inklinuje tiež k športu. V nejednom rozhovore už priznal, že ideálne ráno pre ňho predstavuje hodinka joggingu. A práve so športom je aktuálne spätý viac, než by čakal.

Zacovou novou priateľkou je podľa najnovších správ z Hollywoodu olympíjska plavkyňa Sarah Bro. Od začiatku roka bola dvojica videná hneď niekoľkokrát, naposledy na zápase UFC (Ultimate Fighting Championship) v Las Vegas minulý týždeň. Príťažlivý herec a dvadsatriročná plavkyňa sa spolu skvele zabávali, smiali a nechýbali ani nežné dotyky.

Treba uznať, že Zac má výborný vkus. Nechajme sa však prekvapiť, či svoj nový vzťah aj oficiálne potvrdí alebo pôjde len o flirt, ba dokonca klebety.

- - Inzercia - -