Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Výchova v podaní Pink! Dcéru pripravuje na život týmito radami

marec 13, 2019 - 13:00
Speváčka Pink (39) patrí pre svoju bezprostrednosť, talent, pohľad na svet či názor na „šoubiznisové diktáty“ k najobľúbenejším umelkyniam súčasnosti.

O tom, že ju drsné podmienky v hudobnom svete, ako i ťažké kariérne začiatky a rebélia v období dospievania zocelili, niet pochýb. Niektoré zo svojich skúseností  sa rozhodla odovzdať ďalej, presnejšie povedané dcérke Willow Sage (7).

V rozhovore pre časopis Cosmopolitan prezradila: „Raz sa ma moja dcéra opýtala: Koľko chlapcov môžem mať naraz? Odpovedala som: Prosím? Pravdepodobne žiadneho, pretože ani jeden si ťa nezaslúži. Chlapec, ktorý bude mať o teba záujem, musí byť milý, rešpektovať ťa, byť gavalier, musí sa s úctou správať k mame, byť vtipný a ešte aj fešák. Nemôžeš sa nechať citovo vydierať. Rovnako ako ja, keď mi pred niekoľkými rokmi môj vtedajší frajer povedal – Nebudem viac s tebou, pokiaľ neurobíš to a to. Neurobila som nič z toho a rozišla som sa s ním. Musíš byť silná a poznať svoju hodnotu.

Ďalšia veľmi dôležitá vec, ktorú chcem odovzdať dcére, sa týka sily slov. Želám si, aby nerozprávala veci, ktoré nemyslí vážne. Chcem, aby vždy hovorila pravdu. No najpodstatnejšie je byť otvorená a úprimná sama k sebe.

Nedávno som jej zas rozprávala, že úspech človeka sa nezaobíde bez pádov. Chcem, aby vyskúšala čo najviac vecí a bola si istá tým, čo ju nadchne. Keď objaví vec, ktorú miluje, a nebude vôbec dôležité, o čo pôjde, môže rátať s mojou plnou podporou. Pretože moji rodičia urobili pre mňa to isté.

Je tisíc ďalších vecí, ktoré by som chcela dcérku naučiť, kým bude mať dvadsať rokov. Už teraz je však veľmi silná. Taká malá mrška. A ja ju budem vždy na konci dňa milovať rovnako, nech sa deje čokoľvek.“

Pink a jej veľký hit What About Us:

P!nk - What About Us (Official Music Video)

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -