Dnes je sobota, 18.január 2020, meniny má: Bohdana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 4. apríla do 10. apríla 2019

apríl 05, 2019 - 20:04
Mesiac je v znamení Barana - Nasledujúcich sedem dní by ste mali čo najviac využiť na relax, ktorým najlepšie prekonáte jarnú únavu.

Nemusíte hneď odcestovať na dovolenku. Stačia prechádzky prebúdzajúcou sa prírodou, prípadne práca v záhradkách. Aj pár hodín na čerstvom vzduchu postačí, aby ste pocítili prílev energie.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Práca vám pôjde ako od ruky a dobré nápady sa tiež len tak pohrnú. Využite toto priaznivé obdobie a dokončite nevyriešené úlohy z minulosti. Ich odkladanie by sa vám mohlo vypomstiť.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Čakajú vás zaujímavé spoločenské stretnutia, ale držte na uzde svoju zhovorčivosť. Ktosi by mohol zneužiť informácie proti vám. Ak sa budete riadiť intuíciou, skôr odhalíte falošného priateľa.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Hviezdy vás vyzývajú, aby ste sa viac venovali svojim najbližším, ktorých dosť zanedbávate. Zariaďte si predĺžený víkend a prekvapte rodinu nečakaným výletom do prebúdzajúcej sa prírody.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Máte pocit, že vôkol vás sa nič zaujímavé nedeje a ten stereotyp vás už nudí. Zmena, a to veľmi prekvapujúca, je už však na dosah. Správa, ktorú dostanete, vás veľmi príjemne prekvapí.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Pridelia vám pracovnú úlohu, o ktorej si budete myslieť, že je nad vaše sily. Neodmietnite ju. Váš nadriadený si vás takto testuje a plánuje váš kariérny postup, o ktorý už dlhšie usilujete.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Môžete sa tešiť na príjemné stretnutia s priateľmi, medzi ktorými si naozaj dobre oddýchnete a naberiete nové sily. Vyčistíte si hlavu od povinností a znovu sa začnete dívať na svet s úsmevom.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Vo vašom blízkom okolí sa schyľuje k radostnej udalosti, ktorá vás úprimne poteší. Možno sa dozviete o prírastku do rodiny, alebo dostanete pozvánku na svadbu.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Ktosi sa vám zdôverí s problémom a požiada vás o pomoc. Neodmietnite ho a nehrajte sa na mŕtveho chrobáka. Nikdy neviete, kedy sa šťastie od vás odvráti a pomoc budete potrebovať aj vy.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Vaše negatívne postoje voči vášmu okoliu veľmi nepriaznivo vplývajú aj na vás. Prestaňte všetko kritizovať a pokúste sa nájsť aj čosi dobré. Uvidíte, že sa vám priam zázračne uľaví.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Poupratujete si vo vzťahoch a ponechajte si len tie, ktoré vám skutočne prospievajú. Vôkol vás je totiž priveľa ľudí, ktorí vám odsávajú sily a priživujú sa na váš úkor.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nechcite všetko hneď a naraz. Môže sa vám stať, že prídete aj o to, čo už máte. Rozložte si realizáciu svojich cieľov do viacerých etáp a úspech vás určite neminie.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Zaskočí vás nečakaná návšteva, ktorá vám pripomenie vaše hriechy z minulosti, na ktoré ste už zabudli. Nepanikárte. Zachovajte si chladnú hlavu a všetko sa vyrieši k obojstrannej spokojnosti.

Búrlivák a dobrodruh

Jean Paul Belmondo - 9. apríl 1933

Aj tento neprekonateľný lámač ženských sŕdc a dobrodruh prišiel na svet v tomto ohnivom znamení silných a odvážnych ľudí. V tínedžerskom veku ho lákal šport, neskôr sa u neho ozvala láska k herectvu. Výbornú telesnú kondíciu však zúročil aj pred kamerami.

Na svoju príležitosť čakal dlhých desať rokov a spočiatku sa zdalo, že filmári o neho nemajú záujem. No on, ako pravý Baran sa nevzdal, tvrdo na sebe pracoval a úspech sa dostavil. Zlom nastal v roku 1960, keď dostal rolu vo filme Na konci s dychom.  Z mladíka s drzým, no nesmierne sexi výrazom sa stala hviezda. Zaujímavé je, že ani v tých najnebezpečnejších scénach nikdy nemal dabléra. K jeho životu vždy patrili ženy. Prvou veľkou láskou bola tanečnica Elodie Constantin, s ktorou sa oženil a porodila mu tri deti. Krásny vzťah prežil aj s Ursulou Andress, po ktorej nasledovala Carlos Sotto Mayor. No láskou jeho života, s ktorou prežil viac ako dvadsať rokov, sa stala modelka Natty Tardivel. Stála pri ňom aj v ťažkých chvíľach, keď hviezdu postihla mŕtvica. S Natty má dcéru Stellu a hoci sa pred jedenástimi rokmi rozviedli sú stále v úzkom kontakte.

- - Inzercia - -