Dnes je pondelok, 16.september 2019, meniny má: Ľudmila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aj známe Slovenky sú úžasné mamy

máj 16, 2019 - 13:37
Deň matiek je výnimočný aj pre známe Slovenky, ktoré majú s dcérami nádherný vzťah. Nechýba v ňom porozumenie, podpora, hrdosť a láska. Prezradili, čím je ich vzťah s dcérou výnimočný.

Ivana Christová a Daniela Christová

Krásu, šarm a dokonalé črty zdedila po známej mamine Ivane Christovej dcéra Daniela. Obe ženy našli svoje naplnenie v oblasti biznisu krásy a kozmetiky. Ivana vyskúšala v živote viaceré profesie, ako bývalá kráľovná krásy okúsila aj herectvo a spev. Pred pár rokmi našla dokonalé naplnenie v známej kozmetickej firme, kde pôsobí na vysokej pozícii. Dcéra Daniela pôsobí ako úspešná vizážistka. „Máme s dcérou nádherný vzťah. Je veľmi príjemné, že môžeme pracovať spoločne. Náš vzťah je priateľský a plný rešpektu. Moja dcéra krásne líči. Organizujeme spolu viaceré eventy pre ženy, ktoré zaujíma oblasť krásy a kozmetiky a navzájom sa obohacujeme. Sme dve generácie, ktoré spoločne dokážu vytvoriť harmonický celok,“ tvrdí Ivana Christová.

Eva Pavlíková a Katarzia

Eva Pavlíková je známa vďaka svojmu hereckému umeniu. K umeniu, písaniu textov a k hudbe, má blízko aj jej dcéra Katarína, vystupujúca pod umeleckým menom Katarzia. Napriek maminmu známemu menu sa rozhodla ísť vlastnou cestou a v Česku a na Slovensku dosiahla nevídaný úspech v oblasti alternatívnej hudby. Katarzia momentálne žije a tvorí v Prahe. „Máme veľmi príjemný vzťah, vzájomne sa podporujeme. Katku som nechala ísť vlastnou cestou. Vie, že ak by sa v jej živote čokoľvek stalo, môže sa na mňa obrátiť. Chvíle s dcérou prežívam vždy veľmi intenzívne. Som dokonca šéfkou jej fanklubu. Som veľmi rada, že robí to, čo ju baví. Vždy sa jej snažím dobre poradiť. Katka je v podstate taký básnik, texty si píše sama. Som na ňu neuveriteľne pyšná. Nevybrala si ľahkú cestu, no kráča po nej so zdvihnutou hlavou,“ tvrdí o dcére Eva Pavlíková.

Oľga Feldeková a Katka Feldeková

Humoristka a spisovateľka Oľga Feldeková je výnimočná žena nielen zmyslom pre humor. Vychovala päť detí, štyri dcéry a jedného syna, raduje sa z vnúčat a s celou rodinou má mimoriadne pekné vzťahy. Na dcéru, populárnu šansoniérku Katku Feldekovú, je veľmi pyšná. „Naša Katka je pilierom rodiny. Je veľmi láskavá, starostlivá a dobrá. Keď som ochorela, denne so mnou chodievala na procedúry k lekárom a na chemoterapiu. Ak sa náhodou posťažujem, že ma niečo trápi, Katka to okamžite konzultuje s lekármi. Moja ďalšia dcérka mala nedávno zdravotné problémy a bola to práve Katka, kto sa o ňu obetavo staral. Katka je veľmi obetavá, až tak, že ma to neuveriteľne dojíma,“ priznala Oľga Feldeková...

Viac sa dočítate v aktuálnej Slovenke

- - Inzercia - -