Dnes je utorok, 07.júl 2020, meniny má: Oliver
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skvelý Deň otvorených dverí na Pántoch

jún 06, 2019 - 14:03
Aj Deň otvorených dverí sa dá prežiť zábavne. Ten na Strednej odbornej škole hotelových služieb a obchodu na bratislavských Pántoch bol plný slnka aj zábavy.

Foto: Ivan Medveď

Aj Deň otvorených dverí sa dá prežiť zábavne. Ten na Strednej odbornej škole hotelových služieb a obchodu na bratislavských Pántoch bol plný slnka aj zábavy. „Predstavte si, že takmer celý máj prší a prvého júna, keď si povieme, že Deň otvorených dverí urobíme tento rok netradične, vonku, je nádherné slnko,“ privítala nás v areáli školy jej riaditeľka Mária Katreniaková.

dievky.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

Okrem toho, že si záujemcovia o štúdium mohli pozrieť učebne, pokochať sa nádherným bazénom alebo kuchyňou, mohli sa aj ponúknuť dobrotami, ktoré pripravili študenti školy. Už pri vstupe nás vítala vôňa rôznych jedál, ktoré sme si mohli vychutnať a zajesť vynikajúcou zmrzlinou. Súčasťou dňa boli aj športové aktivity, možnosť pozrieť si internát a byť v spoločnosti študentov a výborných učiteľov, či majstrov.

zranica.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

Na všetko dohliadala riaditeľka školy, ktorá študentom odovzdáva skúsenosti už takmer tridsať rokov. „Som šťastná, že máme absolventov na Slovensku, dnes sú z nich vynikajúci šéfkuchári a fandím aj tým, ktorí sa uchytili v zahraničí. Aj to je vizitka našej školy,“ hovorí.  

- - Inzercia - -