Dnes je utorok, 07.júl 2020, meniny má: Oliver
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Druhá vlna jarného Knižného kompasu prináša to najlepšie!

jún 07, 2019 - 10:00
V deň svetovej premiéry vychádza aj na Slovensku severské krimi Nôž z pera JO NESBØA. Zároveň si po prvýkrát môžu čitatelia prečítať román od najpredávanejšieho českého autora PATRIKA HARTLA v slovenčine.

Knižný kompas  sa prehupol do svojej druhej vlny, ktorá prináša top tituly tejto jari z IKARu. Okrem dlho očakávaného titulu Nôž od najpredávanejšieho zahraničného krimi autora na Slovensku Jo Nesbøa sa môžete tešiť aj na pokračovanie románu Sľúbená s názvom Zakázaná od Jodi Ellen Malpasovej, novinku od Nicholasa Sparksa Kým budeme žiť a dýchať, drsný krimi triler Bábkové divadlo, ale aj nádhernú detskú knihu Na vrchol kopca od Marianne Dubucovej. Po prvýkrát vychádza v slovenskom preklade český bestseller Patrika Hartla: Prvok, Šampón Bodka a Karol. Celkovo prinesie druhá vlna Knižného kompasu 20 noviniek.

Všetky tituly nájdete na www.kniznykompas.sk

Opäť každú z kníh odporučí autor, prekladateľ, knižný publicista, alebo osobnosť, ktorá knihu prečítala. Vďaka odporúčaniam sa budú môcť čitatelia dozvedieť o knižnej novinke niečo zaujímavé. Navyše ku každej knihe z ponuky Knižného kompasu získava darček - Zábavné krížovky len za 1 euro.

Knižné novinky nájdu čitatelia už dnes v každom dobrom kníhkupectve. V každej z kníh je umiestená záložka, s ktorou môžu súťažiť o množstvo knižných cien.

Možnosť vyhrať až 120 kníh, 50e-kníh a získať bonus! Súťaž pokračuje až do konca augusta.

Pre čitateľov pripravil IKAR v rámci knižného kompasu množstvo súťaží. Na záložkách, ktoré sú vložené v každej knihe patriacej do Knižného kompasu môžu čitatelia vylúštiť tajničku a prostredníctvom webu sa prihlásiť do súťaže. V hre je až 170 kníh a e-kníh, o ktoré je možné súťažiť a súťaž potrvá až do 30. augusta 2019.

Knižný kompas na sociálnych sieťach

Na facebooku Knižného kompasu čakajú čitateľov live videá - kvízy, v ktorých môžu hádať jednotlivé knižné tituly a vyhrávať knižné ceny. Okrem toho tam nájdu množstvo video contentu s odporúčaniami, predstavovanie jednotlivých kníh známymi osobnosťami. Knižný kompas má aj svoj Instagram účet, kde chystáme množstvo nových postov, videí a instastories.

Ako dokáže čítanie kníh urobiť život krajším?

  • Pomáha prekonávať problémy
  • Obohacuje nás  (nielen duševne)
  • Naučí deti zvládať emócie
  • Redukuje stres
  • Zlepšuje prospech v škole
  • Spomaľuje starnutie
  • Rozširuje nám obzory a predstavivosť

 

Knižný kompas - vaša cesta ku knihám!

- - Inzercia - -