Dnes je streda, 19.jún 2019, meniny má: Alfréd
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Cviky na celé telo a korzet pre lepšie držanie tela

jún 10, 2019 - 21:52
Milé dámy leto je už za dverami a tak sa musíme trošku posnažiť aby sme dobehli to, čo sme zameškali cez zimu ( možno len poniektorí--)

Urobte ešte dnes niečo pre svoje telo, veď tých 10 minút si každá môžeme ukrojiť so svojho nabitého programu. Prevencia je vždy lepšia ako liečba, tak poďme do toho. Ak sa vám cviky páčia a chceli by ste z nich viac, môžete si ich prísť vyskúšať na spoločnú Fit dovolenku , ktorú už tradične organizujem  15 rokov na Makarskej riviére. A ešte si k tomu aj oddýchnete na krásnej pláži a poopaľujete sa.

Odchádzame 21.6. a prichádzame 30.6. Stačí vám len 5 dní dovolenky. Môžu sa pridať aj deti a muži akéhokoľvek veku a váhy-- Vítaný je každý!

Cvik na celé telo – hlavne chrbát a stehná

Tento cvik mám veľmi rada, volám ho všetko v jednom. Posilňuje celé telo: ramená, hruď, brucho, chrbát, zadok a stehná. Poloha je veľmi jednoduchá. Oprieme sa o vystreté ruky a chodidlá tak, že celé telo je v rovine a napnuté. Zadok nevystrkujeme a ani sa neprehýbame v driekovej oblasti. Začneme striedavo zanožovať raz pravú a hneď na to ľavú nohu. Pohyb zopakujeme niekoľko krát až cítime napätie svalov. Najlepšie je cvik robiť na čas. Na prvý krát to skúsme aspoň 30 sekúnd, neskôr prejdeme aj na 1 minútu.

Cvik na celé telo- hlavne stehná a pás

Do polohy sa dostávame postupne. Oprieme sa o vystretú ruku a chodidlo spodnej nohy a vrchnú nohu zanožíme a podoprieme sa, kým nájdeme rovnováhu a správnu polohu. Spevníme celé telo tak aby sme boli šikmo k zemi a prinožíme vrchnú nohu k spodnej.

Spevníme celé telo tak aby sme boli šikmo k zemi a prinožíme vrchnú nohu k spodnej. Snažíme sa držať telo veľmi pevne bez pohybu a bez toho, aby nám boky padali k zemi.

 

Teraz začneme vrchnú nohu unožovať a prinožovať v miernom tempe. Cvik je náročný ale s trochou cviku sa dá urobiť pohyb nohy aspoň 10 x. To isté urobíme aj na druhú stranu.

 

Vyššie uvedené cviky si vyžadujú nielen kondíciu ale aj zdravé kĺby a elasticitu šliach, ktorú si zabezpečíte jedine kolagénom, najlepšie v tej najprírodnejšej forme. Ponúkam vám Golden collagén, značku, ktorú som sama vytvorila a aj  stála pri výrobe samotného kolagénu, aby všetky ingrediencie boli namiešane presne podľa mojich predstáv. Žiadne umelé sladidlá, konzervanty, ani chemické zlepšovače chuti. Aby sme posilnili nielen šľachy, väzivo a kĺby ale aj podporili pokožku, zabezpečili jej dostatočnú vlhkosť a úbytok celulitídy, v Golden collagen-e sa nachádza aj kyselina hyalúronová a samozrejme na lepšie vstrebávanie aj vitamín C. Stévia ako prírodné sladidlo od ktorého sa nepriberá a pomarančová príchuť, robí kolagénový nápoj veľmi lahodným. Je dodávaný v prášku a stačí 1 naberačku rozpustiť vo vode a vypiť 1 až 2x denne.

Vaša Zora Ochodnická- motivačná trénerka www.zora.sk zora@zora.sk

- - Inzercia - -