Dnes je pondelok, 03.august 2020, meniny má: Jerguš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 27. 6. do 3. 7. 2019

jún 25, 2019 - 12:00
Mesiac je v znamení Raka - Vyriešte si resty z minulosti, a to nielen pracovné, ale aj súkromné, aby ste sa mohli naplno venovať tomu novému, čo vám život v týchto letných dňoch prinesie do cesty. A nebude toho málo. Čakajú vás nové výzvy, zaujímavé pracovné ponuky a na obzore je aj nový, mimoriadne perspektívny vzťah. Záleží len na vás, či prijmete to nové, alebo zotrváte pri starom.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Váš týždeň sa bude vyvíjať presne podľa počasia. Horúce slnečné dni vystrieda búrka s hromobitím a naopak. Skúste tlmiť svoj výbušný temperament relaxáciou v prírode.

 

 

Býk 20. 4. – 20. 5.

Krásne dovolenkové chvíle vám môže znepríjemniť incident kriminálnej povahy. Hrozí vám, že sa stanete obeťou vreckárov a prídete nielen o financie, ale aj o doklady. Buďte teda ostražití aj pri oddychovaní.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Cesta do neznámej exotickej krajiny vám prinesie viac, ako ste očakávali. Skôr ako zoznámenie s atraktívnym cudzincom môžete očakávať poznanie seba samého. Pochopíte, kto ste, a čo od života skutočne očakávate.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Dostanete sa do situácie, v ktorej vám bude každá rada dobrá. Tú najlepšiu však dostanete od osoby, ktorej veľmi nedôverujete. Skúste sa však preniesť cez antipatiu a uverte jej. Neoľutujete.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Dobrá nálada u vás pretrvá až do konca tohto mesiaca a prenesie sa aj do ďalšieho. Drobné nepríjemnosti a prekážky hravo prekonáte vďaka svojmu optimizmu a humoru, ktorým nakazíte aj ostatných.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Nevešajte hlavu, ak vám čosi nevyjde hneď na prvý pokus. Bojovník ako vy sa nikdy nevzdáva a má dosť síl prekonať akékoľvek prekážky. Dajte si oddychový čas a s patričným odstupom prídete na správne riešenie.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Pravdepodobne vás neminie menšia kríza vo vzťahu, ale určite ho nezatraťte a neutečte skôr, než si stihnete vyjasniť všetky problémy. Pochopíte, že partner, ktorý stojí po vašom boku, je skutočne ten pravý.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Cítite sa byť podráždený a frustrovaný a máte pocit, že nech sa pustíte do čohokoľvek, nič vám nevychádza. Prestaňte sa stresovať a zaoberať sa nepodstatnými detailmi. To najdôležitejšie vám neutečie.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Dostanete sa do veselej spoločnosti, v ktorej vám hrozí, že ľahkovážne vypustíte z úst poznámku, ktorá vás bude ešte dlho mrzieť. Dávajte si teda pozor na jazyk a hlavne to nepreháňajte s alkoholom.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Hektické dni plné povinností vystrieda obdobie zaslúženej dovolenky, počas ktorej si oddýchnite nielen fyzicky, ale predovšetkým psychicky. Užite si to. Povinnosti si na vás opäť počkajú.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Čaká vás nádherné obdobie plné romantiky a nežných citov. Bohyňa lásky Venuša obdarí v tomto období nielen mladších, ale aj tých skôr narodených. Máte sa naozaj načo tešiť.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Hoci neplánujete nič špeciálne počas dovolenky, zažijete dobrodružstvo, aké ste vôbec nečakali. Dostanete pozvanie od dávneho priateľa, ktorý vám zmení váš doterajší pohľad na svet.

Nehasnúca hviezda

Helena Vondráčková

24. júna 1947

Svoju raketovú kariéru odštartovala, keď mala len sladkých sedemnásť, víťazstvom v súťaži Hľadáme nové talenty. Už o rok neskôr sa stala Zlatým Slávikom a toto ocenenie prevzala počas svojej kariéry ešte veľakrát. Za jej úspechom je však mnoho tvrdej práce, driny a disciplíny. Sláva si u nej vyžiadala pre ňu najvyššiu daň. Nesplnil sa jej najväčší sen byť obklopená vlastnými deťmi, tak ako túži takmer každá žena.

Bola už obdivovanou speváčkou, keď stretla svojho prvého manžela Helmuta Sickela. Dvojkariérové manželstvo však nevydržalo a skončilo sa rozvodom. Do Heleninho života však už v tom čase smeroval ďalší muž, jej súčasný manžel Martin Michal. A hoci ich manželstvo prešlo mnohými turbulentnými obdobiami a plnilo titulky bulvárnych časopisov, speváčka tvrdí, že toto bolo jedno z jej najlepších životných rozhodnutí a po boku svojho muža je stále spokojná a šťastná.

.

 

 

 

- - Inzercia - -