Dnes je nedeľa, 26.január 2020, meniny má: Tamara
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Je Bratislava bezpečná?

júl 12, 2019 - 22:01
Zdá sa, akoby sa za posledné mesiace menilo naše mesto na divoký západ. Ešte stále v nás doznieva hrôza z brutálnej vraždy Filipínca Henriho, ktorá sa odohrala vlani v máji, nezabudli sme ani na streľbu na Obchodnej ulici a už čelíme ďalšej znepokojujúcej správe o brutálnej bitke na Ventúrskej ulici.

Polícia obvinila pre výtržnosti siedmich ľudí, z toho štyroch občanov Holandska a troch občanov Poľska. Informuje o tom bratislavská polícia na sociálnej sieti.

Obvinení boli eskortovaní do cely policajného zaistenia. Vec sa realizuje v takzvanom super rýchlom konaní. Policajti v rámci objasňovania tohto skutku žiadajú o pomoc všetkých tých, ktorí si udalosť natáčali mobilom, aby záznam poskytli na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Bratislave I na Sasinkovej ulici. V rámci trestného konania sa v súčasnosti zisťuje aj počet poškodených a rozsah spôsobenej škody.

Stane sa tento nepríjemný a veľmi nebezpečný incident, ktorý si len zhodou šťastných okolností nevyžiadal obete na životoch dôvodom na prehodnotenie bezpečnosti v našom meste

- - Inzercia - -