Dnes je štvrtok, 12.december 2019, meniny má: Otília
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zamilovaná Dua Lipa. Po jej boku sa objavuje tento muž!

júl 15, 2019 - 10:30
Počas svojej, zatiaľ nie príliš dlhej speváckej kariéry, Dua Lipa (23) stihla byť nominovaná v prestížnej ankete BBC Sound ako najzaujímavejšia umelkyňa roka 2016. Nejaký čas pracovala aj ako modelka. Kontrakt mala podpísaný s Next Model Management v New Yorku, v Miláne, v Paríži, v Londýne a na Miami. No darí sa jej aj na poli lásky.

Speváčka Dua Lipa už vydala množstvo úspešných singlov, okrem chytľavého hitu „Be The One“  či skladby „Last Dance“, si ju k spolupráci prizval aj Sean Paul. Ich spoločná pieseň „No Lie“ bodovala v hitparádach po celom svete.  Jej pesničky sú nabité pozitívnou energiou, vtipom, trefnými názormi a dokonale zapadajú do súčasného koloritu mladého popu. Preto niet divu, že o charizmatickú speváčku sa zaujímajú nielen hudobné vydavateľstvá a kozmetické koncerny, ale i známi muži.

Jej najnovšou láskou je brat svetoznámych modeliek Gigi a Belly Hadid, dvadsaťročný Anwar. Pred pár dňami sa spolu objavili na hudobnom festivale v Londýne a nevedeli sa od seba odtrhnúť. Anwar tak očividne vyliečil speváčkino ubolené srdce po rozchode s dlhoročným partnerom Isacoom.

A tu už môžete vidieť, ako im to spolu pristane :-)

Dua Lipa & Anwar Hadid CAUGHT Packing On PDA!

- - Inzercia - -