Dnes je štvrtok, 20.február 2020, meniny má: Lívia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dieťa si vybojovali: Tieto slávne hviezdy sa stali rodičmi aj napriek problémom

júl 17, 2019 - 14:30
Nie každej žene sa podarí otehotnieť v mladom veku okolo dvadsiatky. Predstavujeme slávne ženy, ktoré si sny o materstve naplnili oveľa neskôr. Hoci mali problém otehotnieť, túžby po deťoch sa nevzdali...

Adriana Sklenaříková: Vymodlené dieťa

Dlhé roky po deťoch netúžila, no po štyridsiatke sa to zmenilo. Adriana Sklenaříková po boku druhého manžela Arama Ohaniana našla vytúžené šťastie a lásku. Pred rokom sa obaja stali šťastnými rodičmi dcérky Niny. Povrávalo sa, že Adriana bola ochotná pre materstvo urobiť čokoľvek a nebránila sa ani umelému oplodneniu. Dnes je rodina kompletná a ich šťastiu nič nechýba. Svetová topmodelka je išťastná a materstvom ešte viac opeknela.

Susan Sarandon: Prekvapila lekárov

Herečka Susan Sarandon nie je len držiteľkou Oscara za film Mŕtvy muž prichádza, ale aj výnimočnou ženou a aktivistkou. V mladosti jej diagnostikovali endometriózu a predpokladali, že nikdy nebude mať deti. Opak je však pravda. Má dcéru a dvoch synov, pričom tí sa narodili po jej štyridsiatke. Jack Henry prišiel na svet, keď mala Susan štyridsaťtri a Miles, keď mala štyridsaťšesť rokov.

Tyra Banks: Dieťa od náhradnej matky

Túžbu po dieťati si naplnila aj americká topmodelka Tyra Banks. Pred tromi rokmi sa s partnerom, fotografom Ericom Aslom, stali rodičmi vytúženého syna Yorka. Páru vynosila vymodlené bábätko náhradná matka. Banks mala roky problémy s otehotnením, preto si s partnerom zvolili túto alternatívu, ktorá je v zahraničí dostupná. Prešli neľahkou cestou, no dnes sa radujú z kompletnej rodiny.

Katherine Heigl: Dve adpocie a jedna radosť navyše

Známa herečka Katherine Heigl s manželom Joshom mali dlhé roky problém počať vlastného potomka. Dvojica je v manželskom zväzku od roku 2007 a počas dlhého vzťahu si adoptovali dve rozkošné dievčatká – Nancy a o štyri roky mladšiu Adelaid. Veľká radosť z usporiadaného rodinného života sa zväčšila, keď manželia zistili, že Katherine je v radostnom očakávaní. Prominentná dvojica držala informáciu pomerne dlho v tajnosti, no nakoniec sa svet dozvedel, že z Katherine je trojnásobná mamička. V roku 2016 priviedla na svet syna Joshua.

Karel Roden: Sen o dieťati nevzdal

Roky bol vynikajúci český herec partnerom atraktívnej herečky Jany Krausovej. Ona je však matkou dvoch dospelých synov a dieťa s Rodenom už kvôli veku mať nemohla. Pred pár rokmi sa známy herec, ktorý je úspešný aj v zahraničí, zoznámil so zubárkou Laurou Čekanovou, ktorá mu porodila dcéru a syna. Založil si s ňou novú rodinu a s Krausovou sa rozišiel. Túžbu po deťoch pociťoval tak silno, že sa kvôli tomu vzdal osudovej lásky... 

- - Inzercia - -