Dnes je streda, 03.jún 2020, meniny má: Karolína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Od čitateľa - Rovniakova ulica

september 09, 2019 - 20:45
S asociálnymi a neprispôsobivými osobami bojuje takmer každá mestská časť. Pozorný čitateľ nám poslal fotografiu s prosbou o uverejnenie.

Obyvateľ Petržalky Rastislav Gemerský píše: "Takýto pohľad sa naskytne denne stovkám občanom a deťom, pod nájazdom na terasu Rovniankova, v blízkosti materskej škôlky.

V týchto priestoroch sa nachádzajú asociálne a neprispôsobivé osoby , ktoré tu denne konzumujú alkoholická nápoje. Vytvorili si tu akési obydlie, obývačka, spálňa a wc v jednom priestore o rozlohe 15 m x 5 m. Je zaujímavé, že nikomu z kompetentných úradníkov nevadí tento hanebný a verejný hnus, lebo by museli takýchto verejných brlohov riešiť stovky. Medzi rôznym odpadom ako najmä obaly z alkoholických nápojov, použité injekcie a vložky, zbytky zvratkov, moču a stolíc, sa tu pohybujú potkany a myši. Tento stav je nebezpečný najmä pre deti, zo zdravotno-infekčného hľadiska. Ale to si niekto nevie, alebo nechce uvedomiť, lebo adekvátne výhovorky sú predsa najlepšie, najrýchlejšie, najlacnejšie a hlavne bezstarostné. Nikomu nevadí ani to, že v blízkosti je budova materskej škôlky".

Osobne sme sa boli na Rovniakovej ulici v Peržalke pozrieť a musíme iba potvrdiť slová pána Gemerského.  O probléme sme infomovali aj mestskú časť. Budeme sledovať, či dôjde k náprave.  

 

- - Inzercia - -