Dnes je streda, 29.január 2020, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

TOP kúsky, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej mladej dámy

november 26, 2019 - 08:30
Pokiaľ patríte do kategórie násť-ročných alebo máte krátko po dvadsiatke, zrejme máte v šatníku najmä pohodlnejšie kúsky. Podľa stylistov by v ňom ale nemali chýbať predovšetkým nasledujúce vychytávky.

Priliehavé čierne šaty

Elegantné čierne, ideálne úzke šaty, sú nevyhnutnou súčasťou každej dámskej garderóby. Aj v mladučkom veku sa určite nájde veľa príležitostí, na ktorých možno vďaka nim zažiariť. 

Padnúce džínsy

Džínsy, ktoré vám padnú ako uliate, by mali tvoriť základ šatníka všetkých dievčat i žien. Sú pohodlné, zvýraznia pekné krivky a bývajú ľahko kombinovateľné. Nepozerajte sa na seba však skreslenou optikou a naozaj si kúpte veľkosť, ktorú potrebujete, nie do ktorej postupne schudnete.

Kvalitné tepláky

Zabudnite na tepláky, ktoré už na prvý vyzerajú, že sa čoskoro rozpadnú. Vyťažte ešte z toho, že ste mladá a nik na vás nebude skúmavo hľadieť, ak sa v takomto kúsku vyberiete na úrady, do obchodu či von s priateľmi. 

Kabát

Kvalitný kabát je práve v tomto období nosným kúskom. Oplatí sa vám doň zainvestovať. Nezabudnite, že by mal byť dlhý aspoň po zadok, keďže holé kríže a bruško pôsobia v chladnom počasí viac smiešne než sexi.

Maxi sukňa

Maxi sukňa už  dávno nepatrí iba do letnej garderóby. Práve naopak. Pokiaľ k nej zladíte napríklad úzky rolák či košeľu, zabezpečíte si vskutku štýlový styling. Prekvapte okolie a siahnite po veselších vzoroch. Zima predsa neznamená, že podobné odtiene majú stopku.

Šatka

Šatka je presne tá módna maličkosť, na ktorej veľmi záleží. Finálny outfit dokáže oživiť na maximum. Čo sa samotného výberu týka, odporúčanie od odborníkov znie: nebojte sa ani výraznejších farieb, vzorov či aplikácií. Čím pestrejšia šatka, tým lepšie. :-)

 

- - Inzercia - -