Dnes je pondelok, 24.február 2020, meniny má: Matej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Súťaž! Vyhraj dve vstupenky na exkluzívnu módnu prehliadku

december 08, 2019 - 13:31
Záverečná Exkluzívna módna sa bude niesť v duchu elegancie a najnovších módnych trendov plesových šiat. Elegantné dámy v róbach, šarmantní páni a nádherné priestory Starej Národnej rady na Župnom námestí v Bratislave. To je exkluzívna módna prehliadka, ktorá pravidelne uzatvára sezónu. Počas módnej prehliadky sa predstavia špičky vo svojom obore, ale aj nové tváre – mladé, kreatívne návrhárky.

Exkluzívna módna prehliadka je vyvrcholením Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz.  Predstaví sa 26 módnych návrhárov so svojimi exkluzívnymi plesovými šatami. Exkluzivitu znásobia prekrásne priestory historickej budovy Národnej rady SR na Župnom námestí. Vianočnú atmosféru vykúzlia nielen modely ale aj sláčikové kvarteto 4strings, ktoré bude hudobne doprevádzať jednotlivé prehliadky.

Exkluzívne plesové šaty predstavia mnohé etablované módne návrhárky. Nebude hýbať Jana Pištejová, Jana Jurčenko, či Veronika Hložníková.

Vyvrcholením bude model víťazky projektu Nové tváre módnej scény Kristíny Bánovskej na tému M.R.Štefánik. 

Kedže sa exkluzívna módná prehliadka bude konať v adventnom čase, pár dní pred najkrajším sviatkom roka, súťaž o dve vstupenky na exkluzívnu módnu prehliadku bude taktiež tak trochu adventná.  

Ak chcete vyhrať dve vstupenky (17.12., Historická budova NR SR Bratislava ) na ekluzívnu módnu prehliadku, stačí poslať fotografiu adventného venca, ktorý zdobí váš domov. Fotografie zasielajte na lubica.janegova@starproduction.sk do 13. decembra 2019 do 12.00 hod.

- - Inzercia - -