Dnes je nedeľa, 29.marec 2020, meniny má: Miroslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Detská oslava II.

január 09, 2020 - 12:00
Zdravím vás rodičia, včera sme si povedali niečo o prvých šiestich mesiacoch a tipoch na detskú oslavu v nich. Hor sa do ďalších šiestich.

Júl a August

Tieto dva mesiace nemôžeme riešiť oddelene, veď sú ako ľavá a pravá ruka, oči či uši. Patria k sebe rovnako ako k nim patria letné prázdniny. Máte jednu veľkú nevýhodu a výhodu zároveň- dovolenky. Dieťa treba vopred pripraviť na to, že možno nie všetci sa budú môcť zúčastniť. Na druhej strane, ak cestujete s partiou, môžete oslavu vystrojiť mimo domova čo môže pridať akýsi wow faktor. Je leto, tak vytiahnite bicykle a nebojte sa piknikov. Pozor na kliešte a letné búrky. Repelent, ochranný faktor, lekárnička a pršiplášť nech sú vašou výbavou.

September

September je vraj už niekoľko rokov na Slovensku najobľúbenejším mesiacom na svadby vonku. Bodaj by aj nie. Je to mesiac s najstabilnejším pekným počasím dokonca i v Tatrách. Najmä druhé dva septembrové týždne. Tento fakt môžeme zužitkovať aj na detskej oslave. Užite si babie leto a nechajte deti vyšantiť sa vonku. Ak to chcete spraviť veľkolepo, môže prísť i kúzelník...alebo sa naňho zahrajte vy.

Október

pumpkins-1015769_1280.jpg

Foto: 
pixabay.com

A opäť tu máme jeseň a presúvame sa dovnútra. Možno ste si po všetkých plánoch vonku už aj vydýchli. Nechajte vašu obľúbenú kaviareň spraviť špinavú robotu za vás, objednajte chlebíčky a tortu a oslava sa môže začať. Skúsili ste niekedy s deťmi karaoke? Na oslave môže zabodovať.

November

Pre mňa osobne najzvláštnejší mesiac. Tmavý a chladný, na druhej strane však pokojný. Rutina po lete opäť perfektne šliape, do Vianoc času dosť. Kaviarne a reštaurácie ešte neokupujú vianočné večierky, tak máte dvere otvorené. Ak však nechcete nič veľké, pokojne ostaňte doma. A ak sú vaše deti už trošičku väčšie, prichystajte pyžamovú párty. Koľko detí sa zmestí do stanu v strede vašej obývačky?

December

Decembroví oslávenci majú proti sebe najsilnejšieho súpera- Vianoce. Neberte im však radosť a hoc sú narodení priamo na Štedrý deň, niečo pekné im zorganizujte. Ocenia to a nebudú mať pocit, že sú o niečo ukrátení. Aj keď oslava prebehne o pár dní neskôr, nenechajte si ujsť radosť vašich detí. Doma, na klzisku či v kútiku, na mieste nezáleží, ale veď to viete sami najlepšie.

Verím, že som vám ponúkla pár dobrých tipov a nápadov. Zajtra sa na vás teším opäť.

- - Inzercia - -