Dnes je streda, 19.február 2020, meniny má: Vlasta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najčastejšie módne "nehody". Ako ich ustáť?

január 16, 2020 - 17:30
O tom, ako bez ujmy zvládnuť niektoré módne pohromy, ste určite počuli. Veď popísaného toho bolo už veľa. No predsa len máme v rukáve niekoľko trikov, o ktorých sa teraz dočítate (zrejme) po prvý raz.

Odpadávajúci gombík

V zhone bežíte na stretnutie, no v tom zistíte, že gombík na vašej obľúbenej košeli či nohaviciach visí takpovediac na jedinej nitke a každú chvíľku odpadne. Skôr, než v chvate zmeníte celý outfit, prečítajte si skvelú radu. Prejdite po gombíku priesvitným lakom na nechty, ktorý ho zafixuje a môžete vyraziť von podľa plánu.

Kožené topánky bez šmúh

Ak máte pocit, že vaše kožené topánky vyzerajú „staršie”, než v skutočnosti sú, skúste ich omladiť jedným veľmi obľúbeným trikom. Každá fashion maniačka predsa dávno vie, že koženým topánkam vrátite život, ak po ich povrchu prejdete hydratačným krémom na tvár.

Rúž na oblečení

Odtlačky od rúžu na oblečení vedia nás ženy poriadne otráviť, hlavne ak sa nám ich nedarí odstrániť ani po druhom praní. Najbližšie preto vyskúšajte túto fintu. Pred praním škvrnu postriekajte lakom na vlasy a až potom vložte do práčky. Mimochodom, so škvrnami od make-upu vám pri dodržaní tých istých krokov pomôže zas pena na holenie.

Nefunkčný zips

Mať po ruke obľúbený krém sa oplatí, a to najmä v prípade, ak milujete oblečenie so zipsom. Akonáhle sa vám totiž z nejakej príčiny zadrhne, zľahka po ňom krémom prejdite, čím ho zaraz uvoľníte.

Džínsy ako nové

Máte pocit, že vaše džínsy pôsobia staro, majú vyšúchanú farbu a nepríjemne smrdia? Aj v tomto prípade existuje jednoduchá pomoc. Pripravte si veľký sáčok, vložte do neho džínsy a takto ich zavrite na osem hodín do mrazničky. Zaručene odstránite z džínsov stuchnutú arómu i baktérie.

- - Inzercia - -