Dnes je streda, 19.február 2020, meniny má: Vlasta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dočkala sa! Zo svetovej topmodelky je trojnásobná mamička

január 20, 2020 - 09:30
Izraelská modelka Bar Refaeli sa stala trojnásobnou matkou. Tridsaťštyriročná rodáčka z Hod ha-Šaronu sa o radostnú novinku podelila na službe Instagram, kde zverejnila svoju fotografiu z nemocnice.

"Takto vyzerá byť naozaj očarujúca. Tretie dieťatko za tri a pol roka. Rodina je všetko. Život je krásny," napísala supermodelka k snímke, na ktorej je v nemocničnom úbore.

Dcérka alebo syn?

Refaeli a jej manžel, podnikateľ Adi Ezra, spolu vychovávajú už dve dcéry - trojročnú Liv a dvojročnú Elle. Podrobnosti o novorodeniatku, ako pohlavie či meno, modelka neprezradila. Podľa denníka Times of Israel vraj porodila v utorok v Tel Avive a priviedla na svet syna.

Bar Refaeli sa objavila na obálkach prestížnych magazínov ako Elle, Marie Claire, Vogue, Cosmopolitan, GQ, Esquire, Glamour, Maxim alebo Harper's Bazaar. V roku 2009 bola na titulke špeciálneho plavkového čísla časopisu Sports Illustrated a magazín Maxim ju vyhlásil za najsexi ženu roka 2012. Ako herečka sa predstavila v snímkach Session (2011) a Kidon (2013).

Topmodelka má tretie dieťatko:

Bar Refaeli welcomes her ‘third baby in three and a half years’ with Azi Edra

- - Inzercia - -