Dnes je streda, 19.február 2020, meniny má: Vlasta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozprávková zvučka? Ó áno, aj táto je do rozprávky

január 20, 2020 - 23:23
Priznám sa, už dosť dlho ma nebaví sledovanie televízie. Radšej siahnem po dobrej knihe. Minule som si tak čítala pri svojom synovi, ktorý tú televíziu sledoval. Alebo sa skôr snažil, pretože kanály prepínal ako Fantozzi. Začínal mi tým liezť na nervy, keď vtom prepol na zvučku, na ktorej vyrastali celé generácie detí. Deduško Večerníček. Stopla som ho. Pozrel síce na mňa čudne, ale program nechal. Nevidela som to celé roky a spomenula som si nostalgicky na detstvo.

Keď som bola malá, vždy som sa čudovala, ako dedko Večerníček dokáže tým malým lampášikom rozsvietiť všetky hviezdičky na oblohe. Teraz, keď som už veľká, napadá mi paralela s mojimi obľúbenými šperkmi. To zažínanie hviezdičiek je, ako keď klenotník rozžiari studené kamene v krásnom šperku.   

 

Jeden z týchto šperkov je aj prsteň z kolekcie ALO  Sunshine.  Názov  ALO  Magical Shine ho dokonale vystihuje.  Jeho brilianty žiaria určite viac ako hviezdy na nočnej oblohe.  Videli ste už takýto nebeský tvar? Ani dedko Večerníček. 

 

Alebo taký náramok ALO King of Sunshine. Exkluzívne žlté diamanty žiaria krajšie ako naša materská  hviezda   slnko.  Ak by som mala tento náramok, neprekážalo by mi ani zamračené počasie. Dvadsať nádherných  minisĺnk v objatí bielych diamantov by deň rozjasnilo. A určite nielen mne.  

 

 

Deduško Večerníček má po celé tie roky verného spoločníka  – psíka. Keď príde zima, psík mu zaškrabká na dvere a dedko ho pustí dnu. Diamantovému psíkovi ALO Best friend z bieleho zlata, ktorého husto pokrývajú čierne a biele  diamanty, by zima stopercentne nebola. Obzvlášť nie vtedy, ak by sa ohrieval a žiaril vo vašom výstrihu. Nepotešil by len vás, ale aj vaše deti.  A netreba ho ani kŕmiť a po ňom upratovať.  

 

Takže, milé dámy, ak vám niekedy váš partner  povie, že by pre vás aj hviezdy zniesol, povedzte mu, že nemusí. Pretože najkrajšie hviezdy som opísala v mojom príbehu a netreba sa za nimi šplhať do neba. Len do klenotníctva.  

Katka je jedna z nás. Žena, ktorá zo všetkého najviac miluje svoju rodinu. Žije v slovenskom meste strednej veľkosti, každý deň chodí do práce, záhradu má viacej dekoratívnu ako úžitkovú, rada vymýšľa recepty, má rada módu a dizajn a občas si rada píše postrehy o svete, o ľuďoch a o vzťahoch. Pre vás píše seriál o šperkoch. O tých zážitkových aj o tých skutočných. 

- - Inzercia - -