Dnes je utorok, 07.apríl 2020, meniny má: Zoltán
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príprava na Česko - Slovenský ples v Prahe

február 11, 2020 - 22:37
V sobotu 8.2 sa konal Česko - Slovenský ples v Prahe a my sme radi, že sme mohli byť jeho súčasťou. Prípravy naň sme sa zhostili veľmi zodpovedne a pomohla nám v tom aj kozmetika Mary Kay.

Obecný dom v Prahe - krása sama o sebe

Siedmy ročník plesu prebiehal v Obecnom dome v Prahe, ktorý je secesnou stavbou s novorenesančnými prvkami. Táto nádherná stavba dávala plesu potrebný punc a dámy sa mohli cítiť naozaj ako kráľovné. Kráčajúc po červenom koberci si tento moment patrične vychutnávali a každá sa snažila byť čo najkrajšia. Kozmetika dokáže robiť zázraky a tej od Mary Kay sa to naozaj darí, posúdťe samy. Našu redaktorku skrášlila Lucie Pohlová, nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay.

Príprava na líčenie

Pred nanesením makeupu je potrebné mať perfektne ošetrenú a odmaľovanú pleť. Naša redaktorka má suchšiu pleť, preto sa najskôr pleť vyčistila krémovým čistiacim krémom (Timewise 3D čistiaci krém), pre zjemnenie a doplnenie hydratácie sa potom  pleť ošetrila Timewise hydratačným tonikom. Pleť dostala svoju potrebnú dávku hydratácie a to vďaka regeneračnímu hydratačnému krému, ktorý doplňuje chýbajúce lipidy. Nezabudli sme na dôležitú časť - a to očné okolie. Je nutné ho ošetriť očným krémom (Timewise 3D oční krém) pred aplikací podkladovej bázy. Vzhľadom k tomu, že ženy mávajú v tomto zimnom období suché pery,  vizážistka ich ošetrila balzamom s bambuckým maslom zo sady Saténové pery. 

h1.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Líčenie na ples

Po tejto príprave pleti sme mohli pristúpiť k samotnému líčeniu. Vizážistka naniesla fixační gél pod make-up, ktorý pleť vyhladí a krásne fixuje podkladovú bázu. Make-up zafixovala minerálnym sypkým púdrom. Na úpravu obočia použila ceruzku Brunette. Pomocou konturovacieho púdru v odtieni latté vytieňovala pleť, zvýraznila kontuúy a následne naniesla lícenku v jemnom púdrovom odtieni Rosy nude. K červeným společenským šatám zvolila krásny odtieň rúžu Red Smolder, ktorý nádherne ladil so šatami. Samozrejme nechýbala konturovací ceruzka na pery v odtieni Red, ktorá sa nanáša ešte pred aplikáciou rúžu a dodá perám krásny plný tvar. Očné tiene boli použité tieto: Moonstone, Hazelnut, Espresso. Dávku dramatičnosti dodala horná tekutá čierna linka. Samozrejmě záver líčenia očí vždy patrí maskare - pre výrazné líčenie sme použili 3 typy (transparentnú, Ultimate, Lashlove intenzity -osobní trik pani vizážistky na krásne riasy). Na záver sme rozjasnili tvár bronzovým púdrom v zlatom odtieni - to dodá večernému líčeniu punc luxusu.

h3.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Plesová sezóna je pri konci a my veríme, že ste aspoň jeden krásny ples absolvovali. 

- - Inzercia - -