Dnes je štvrtok, 09.apríl 2020, meniny má: Milena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zvolenský ples 2020 - Stretnutie priateľov v noblesných róbach

február 16, 2020 - 10:58
Felix Slováček, La Gioia, Zvolenskí vrchári, Zdeněk Barták, Salco a mnohí iní boli hlavnými hviezdami už šiesteho ročníka Zvolenského plesu.

radoslav-kuric-a-_jan-kubis.jpg

Zvolenský ples 2020 - moderator a organizator
Foto: 
Ramon Leško

V priestoroch hotela Poľana privítal hostí známy moderátor Radoslav Kuric. Ako vo svojom úvodnom príhovore povedal hostiteľ plesu a jeho hlavný organizátor Ján Kubiš, tradícia Zvolenského plesu musí byť zachovaná. Stretnutie priateľov v noblesných róbach pri výbornom jedle, skvelej hudbe a v neuveriteľne priateľskej atmosfére je pre Kubiša hlavným cieľom plesov, ktoré organizuje. Nad tohtoročným Zvolenským plesom si zobrala záštitu primátorka mesta Lenka Balkovičová. Podľa nej sú podobné akcie pre mesto mimoriadne dôležité. Jednak sa na plese stretávajú samotní zvolenčania a jednak toto podujatie z roka na rok st´ale viac a viac priťahuje aj hostí z celého Slovenska, čo je pre mesto mimoriadne dôležité.

zvolensky_ples_2020_-_017.jpg

Zvolenský ples 2020 - gong
Foto: 
Ramon Leško

zvolensky_ples_2020_-_027.jpg

Zvolenský ples 2020 - Felix Slováček
Foto: 
Ramon Leško

collage01.jpg

Zvolenský ples 2020
Foto: 
Ramon Leško

Hudobné skupiny v tanečnej sále vystriedalo aj niekoľko milých momentov. Napríklad krst CDčka skupiny Salco, svetová premiéra skladby Zdeňka Bartáka Len láska vie, či udelenie ceny Zvolenský župan pre významného zvolenčana, ktorý mesto preslávil nielen doma, ale aj vo svete. Ocenený bol výtvarník Dušan Daniš.

zvolensky_ples_2020_-_030.jpg

Zvolenský ples 2020
Foto: 
Ramon Leško

Poslední hostia, odchádzajúci nadránom skonštatovali, že idú spať v nádeji, že rok rýchlo ubehne a budú môcť oprášiť plesové róby na siedmy ročník Zvolenského plesu.

- - Inzercia - -