Dnes je utorok, 26.máj 2020, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aneta Parišková: Manžel bol jej oporou aj v tejto ťažkej chvíli

máj 20, 2020 - 18:00
Aneta Parišková je nielen obľúbenou televíznou moderátorkou, ale aj podnikateľkou, manželkou, a predovšetkým milujúcou mamou troch synčekov - Daniela (12), Nathana (7) a Gabriela (8). Nie je tajomstvom, že po nevydarených manželstvách bola veľmi dlhý čas na ich výchovu celkom sama.

Vraví sa, že každý človek má na pleciach naloženú "iba" takú záťaž, akú aj zvládne. Aneta Parišková, ktorá iba pred pár týždňami šokovala verejnosť so svojou závažnou diagnózou, sa aj napriek najťažším chvíľam v živote usmieva.

Po boku má totiž milovaného muža, ktorý jej v týchto náročných chvíľach nesmierne pomáha. Po tortúre, ktorá spevádzala jeho cestu z Ameriky späť na Slovensko, povinnej karanténe, a taktiež dňoch, keď svoju lásku videl iba pod balkónom nemocnice, má teraz snahu byť tou najväčšou oporou aj pre Anetkiných synov. Miroslav jej denne ukazuje, ako veľmi ich všetkých ľúbi, a že spolu s milovaným človekom sa všetko zvláda podstatne ľahšie.

Anetu napriek zdravotným problémom humor neopúšťa. Práve naopak. Anetka vie, že optimizmus a pozitívne naladenie jej v tejto situácii pomôžu. Tak tomu bolo i dnes. Zverejnila fotografiu, na ktorej má vlasy ostrihané nakrátko, zatiaľ čo jej partner si nasadil na hlavu parochňu.

"Tak už to prišlo. Dva týžne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl," napísala v popise fotky.

Prajeme veľa síl!

Zdroj foto: Instagram

- - Inzercia - -