Dnes je štvrtok, 09.júl 2020, meniny má: Lujza
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Tieto trendy v líčení budú kraľovať jarným i letným mesiacom

máj 22, 2020 - 12:00
Trendy v líčení sa neustále menia a v jednotlivých sezónach prinášajú niečo nové a nadčasové. Tak, ako sa vyvíja svet módy, tak napreduje i svet líčenia. Známych make-up artistov pribúda a práve oni sú tí, ktorí udávajú trendy.

Inšpirujte sa novými trendami, ktoré si budete môcť jednoducho zaradiť do vašej každodennej rannej rutiny.

Výrazné oči

Ani make-up tejto sezóny sa nezaobíde bez trblietok. Trblietky vyzerajú skvelo na bronzovej, opálenej pokožke, pretože nádherne zvýraznia jej vzhľad. Vytvoria dramatický look, s ktorým zažiarite na slávnostnej príležitosti, ale i v bežný deň.  Trblietky možno použiť ako očné tiene na celé viečko alebo si s nimi môžete vytvoriť iba jemnú očnú linku. S paletkou trblietok môžete vytvárať zaujímavé farebné kombinácie. Rovnako dobre vyzerajú trblietky aj na lícnych kostiach či perách. Nezabudnite  na pravidlo, že vždy si zvýraznite trblietkami iba jednu časť tváre. Tie odvážnějšie z nás sa podľa vizážistov môžu smelo pustiť aj do neonových odtieňov a zaujímavých grafických tvarov. V roku 2020 sa neónové odtiene objavujú v líčení iba v minimalistických detailoch. Takže miesto toho, aby ste si krikľavý tieň naniesli na celé viečko, skúste ho aplikovať výlučne ku kútikom očí.

Prirodzené obočie

Dokonalo prirodzené a husté obočie je snom mnohých žien. Aj túto sezónu sa bude nosiť výrazné, silné a nemusíte sa báť jeho prirodzený tvar ešte dotvoriť. Tvar obočia umocníte tím, keď tesne pod jeho spodnú hranu nenápadne nanesiete bledý odtieň.

Perfektnou voľbou je gél na obočie, ktorý sa aplikuje so šikovnou kefkou ako riasenka. Vyzdvihnete ním jednotlivé chĺpky a vytvoríte prirodzený vzhľad obočia. Len si dajte pozor na výber správneho odtieňa riasenky. Keď ho netrafíte, bude obočie opäť vyzerať veľmi neprirodzene. A samozrejme, vždy sa snažte dodržať pôvodný tvar obočia a rovnako toho, čo vám pristane najväčšmi. 

Nevinné líčka

Žiarivá pleť so zdravým vzhľadom?  Jej základom je perfektne upravená pleť. Aj preto sú túto sezónu trendom ľahké make-upy a jemný nádych ružovej na líčka. Jemným líčkam môžete dať v roku 2020 prednosť aj pred obľúbeným bronzerom. Líčka vyskúšajte v jemných odtieňoch svetlo ružovej alebo marhuľovej. Tieto farby v lete skvele vyniknú nielen na vašich perách, ale aj vašich lícnych kostiach. Tie pokojne zvýraznite aj rôznymi rozjasňovačmi, ktoré dokonale doplnia váš vzhľad.

V kurze sú tiež multilíčidlá, s ktorými zvládnete jednoduché, denné líčenie za pár minút. Okrem toho, že vaša tvár bude pôsobiť sviežo, pri takomto jednoduchom líčení nehrozí, že by ste niečo pokazili. Farbu navyše stačí naniesť  prstami, nemusíte sa trápiť s precíznym vykresľovaním jednotlivých kontúr.

 

Galéria: Ziaja, BiOrganica.sk, BeautySecret.sk

- - Inzercia - -