Dnes je pondelok, 06.júl 2020, meniny má: Patrik, Patrícia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Monika Bagárová je už mamičkou! Prvé foto priamo z pôrodnice

máj 27, 2020 - 09:50
K známym ženám, ktoré v máji priviedli na svet svoje prvé dieťa, sa zaradila aj česká speváčka Monika Bagárová. Po Erike Judínyovej a Ivane Gáborík už má svoju dcérku v náručí aj ona.

So svojimi bezprostrednými dojmami sa podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti a pridala i niekoľko fotografií z pôrodnej sály. Svoje dieťatko tak neskrýva a plná pozitívnych dojmom pripísala k dojímavému obrázku aj tieto slová: "Ďakujem pane Bože za ten najkrajší dar - Rumia Muradova. Makhmud Muradov, milujem ťa.“

Speváčkiným životným partnerom je zápasník MMA Makhmud Muradov, i v jeho prípade ide o prvého potomka. Spoločná dcérka sa volá Rumia. Ako prezradil, meno dostala po jeho milovanej mame Rumii. "Slová nie sú potrebné. Máme ju, Rumia Muradova. Ďakujem láska," zneli prvé slová rovnako dojatého, čerstvého otca.

Dvojica patrí k najkrajším a najharmonickejším párom v Českej republike. Monika nám o svojom vzťahu porozprávala aj počas jej dávnejšej návštevy v našom štúdiu. Online rozhovor si môžete pozrieť TU.

Hrdým rodičom gratulujeme, Rumii želáme krásny a šťastný život a všetkým trom najmä veľa zdravia. :-)

- - Inzercia - -