Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dcérine roky by som brala, ale s týmto rozumom

júl 05, 2014 - 08:51
Keď vošli do bratislavského salónu krásy DNJ Beauty & Style, pôsobili ako sestry. Moderátorka KARIN MAJTÁNOVÁ vôbec nemala mejkap, bohaté vlasy zopnuté do mladistvého vrkoča, na sebe nadčasové, mierne priliehavé šaty. Budú sa páčiť aj dcére KARIN, ktorá má sladkých osemnásť a o obliekaní možno iné predstavy?
„U nás je to akosi naopak,“ smeje sa Karin a vysvetľuje: „Kajka uprednostňuje nežné blúzky, rada kombinuje, ja mám najradšej rifľovú módu, no verím, že sa jej moje šaty budú páčiť.“ 
Stane sa, že si dcéra „uchmatne“ nejaký kúsok z maminho šatníka? „Občas áno, ale len drobnosti. Keď odchádzam do školy skôr a mama ešte nie je úplne prebudená, tak sa to dá využiť. Nie je to však pravidlom a mama sa zatiaľ nikdy nenahnevala...“ priznáva sa dcéra. 
„Máme to šťastie, že s obliekaním u nás nie sú problémy. Kajka nie je náročná, nepotrpí si na značky. Len dva či tri roky si sama vyberá oblečenie, kým bola menšia, pripravovala som jej veci do školy každé ráno ja. Nikdy sme nemali klasické spory mamy a dcéry, že niečo, čo som jej vybrala, si nechcela obliecť, odmietala to. Navyše, v móde si rozumie aj s krstnou mamou, ktorá jej občas podaruje naozaj pekné kúsky. Teraz už máme takmer rovnaké postavy, takže už aj ja si občas niečo požičiam,“ približuje situáciu s módou u nich doma mama Karin.
 
Čo nesmie chýbať v šatníku známej moderátorky Karin Majtánovej?
„Milujem rifle v akejkoľvek podobe, musím mať kvalitné čierne nohavice a nadčasovú bielu blúzku, dobre ušité saká a, samozrejme, nesmú chýbať malé čierne. Na šperky si nepotrpím, prakticky ich nenosím, ak, tak niečo z bieleho zlata, ale to už musí byť seriózna príležitosť. Dnešní mladí ľudia to majú  s obliekaním podstatne jednoduchšie. Ponuka je veľká, vyberie si každý, dajú sa nájsť kvalitné a módne veci za dobrú cenu. Keď si spomeniem, že na svoje prvé rifle som stála v Tuzexe celé hodiny, ani sa mi to dnes nechce veriť... A či by som dnes chcela vrátiť čas a mať okolo dvadsiatky? Aj áno, ale s týmto rozumom a skúsenosťami,“ úprimne sa zasmeje.  
 
Viac sa dočítate v SLOVENKE! 
 
Pripravila: BEATA VRZGULOVÁ
Foto: Vlado Anjel

- - Inzercia - -